آذری: با جواد نکونام تمام کردیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

آذری: با جواد نکونام تمام کردیم

به گزارش خبرورزشی، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اینکه تکلیف جواد نکونام در این تیم چه می‌شود؟ عنوان کرد: ما با نکونام صحبت کرده و به قول معروف با او تمام کردیم. قرار شده که ظرف چند روز آینده نکونام فهرست مورد نظر و مازاد خود را اعلام کند تا ما وارد نقل و انتقالات شویم. البته سیاست ما این است که اسکلت تیم را حفظ کنیم، اما تغییراتی هم ممکن است رخ بدهد.

وی در خصوص آینده آیاندا پاتوسی در فولاد گفت: پاتوسی نمی‌خواهد دیگر قرضی بازی کند و با توجه به قانون منع جذب بازیکنان جدید خارجی، در ایران فقط می‌تواند در فولاد بازی کند. ما قرار است با باشگاه پاتوسی صحبت هایمان را انجام دهیم اگر قرار باشد او را نگه داریم پاتوسی قول داده که وزن خودش را ایده آل می‌کند و با بدنی متناسب برای فولاد بازی خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص سیاست‌های این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده عنوان کرد: در این چند فصل گذشته ثابت شده اولین ابزار برای مبارزه در آسیا بازیکن با کیفیت است. حالا آنکه سیاست‌های ما برای آسیا چه چیزی است باید جلسه با اعضای هیات مدیره داشته باشیم. البته وقتی تقویم بازی‌ها را برای فصل جدید بدانیم می‌توانیم خودمان را تنظیم کنیم.

لینک منبع: آذری: با جواد نکونام تمام کردیم – نیوز

https://www.news.ir/168935/%D8%A2%D8%B0%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%86%DA%A9%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85/

اخبار ورزشی