آذری: متاسفانه فولاد حریف کرونا نشد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، سعید آذری درباره باخت یک بر صفر تیم فوتبال فولاد مقابل پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال گفت: ما در نیمه نخست تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آوردیم. دست تک تک اعضای تیم را می بوسم. در مدت زمان ۲۰ روز، یک چهارم تیم را به خاطر کرونا از دست دادیم. حدود ۲۷ نفر از فولادی ها به ویروس کرونا مبتلا شدند. متاسفانه عده ای با قضاوت های ناجوانمردانه ما را اذیت کردند.

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره اعتراض این باشگاه به اشتباهات داوری مقابل پرسپولیس، تاکید کرد: در این مورد باید کارشناسان داوری نظر بدهند. من اظهارات آقای مظفری کاشناس داوری را خواندم که گفته بود گل پرسپولیس آفساید بوده و کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس هم باید اخراج می شد. به هر حال حرف این کارشناسان می تواند قابل اتکا باشد ولی در نهایت صحبت در این زمینه بر عهده کارشناسان داوری است.

آذری در ادامه تاکید کرد: فولاد حریف کرونا نشد و مقابل پرسپولیس در اصل به کرونا باختیم. بازیکنان ما با تمام این شرایط، شایستگی خود را نشان دادند.

مدیرعامل فولاد در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت کادر فنی این تیم برای فصل بعد و احتمال ادامه همکاری با جواد نکونام، گفت: فولاد خانه نکونام است. او در این باشگاه نهالی را کاشته است و امیدوارم آنرا به درخت تنومندی تبدیل کند که تا سالیان سال از میوه هایش استفاده کنند. همه از نکونام حمایت می کنند. من با خیلی از مربیان کار کرده و از آنها درس گرفته ام. به نظرم باید روی جواد نکونام سرمایه گذاری بیشتری شود. از نزدیک شاهد هستم که او با چه تلاش و پشتکاری در گرمای ۵۲ درجه اهواز با دستیارانش کار می کند.

لینک منبع: آذری: متاسفانه فولاد حریف کرونا نشد – نیوز

https://www.news.ir/118423/%D8%A2%D8%B0%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF/

اخبار ورزشی