آقای مجیدی! نتیجه بازی با سپاهان بهترین مدافع است – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی بعد از برد برابر سپاهان روی به دوربین عکاسان هیس نشان داد. البته نه به عکاسان. به چه کسی؟ مشخص نیست، چون در این باره حرفی نزده و افتخار هم نمی‌دهد در کنفرانس خبری پیش از بازی و بعد از بازی شرکت کند. از دیروز که این عکس‌ها از او مخابره شده خیلی‌ها دنبال رمزگشایی از هیس فرهاد مجیدی هستند. هیس را به چه کسی نشان داد؟ خیلی مهم نیست؛ بالاخره منظور او کسی یا کسانی هستند! منتقد و شاید هم یک مربی و یا یک بازیکن خاص. این علامت در فوتبال علامت خوبی نیست. حالا منظور هر کسی می‌خواهد باشد. بیشتر این علامت را در بیمارستان‌ها می‌بینیم. جایی که همراهان باید سکوت را رعایت کنند تا بیماران استراحت کنند.
فرهاد مجیدی در هفته‌های اخیر به‌خاطر امتیازاتی که از دست داده فشار زیادی را تحمل کرد؛ گاهی انتقادات فراتر از واقعیت‌ها بود. به‌خصوص که برخی از انتقاد‌ها منطق فنی ندارد. تا جایی که پای دوباره استراماچونی به استقلال باز شد. البته در فضای مجازی. برخی نوشته‌ها هم برای فرهاد مجیدی جانشین تعیین کردند. جواد نکونام، امیر قلعه‌نویی و محمود فکری.
شاید هر مربی دیگری هم جای فرهاد مجیدی بود برآشفته می‌شد. اولین فصل حضور در استقلال به‌عنوان سرمربی را تجربه می‌کند. تیمی را هدایت می‌کند که خودش نبسته و از سویی این فصل فرسایشی شده و بازیکنان همه تیم‌ها خسته‌اند و کیفیت گذشته را ندارند. باید به فرهاد مجیدی فرصت داد تا خود و استقلال را پیدا کند. به یاد داریم روزی که امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال شد گفت فرصت سه ساله می‌خواهم که استقلال را قهرمان کنم. فرهاد مجیدی هم در ابتدای راه مربیگری است و نیاز به فرصت دارد تا مدعی قهرمانی شود. هر چند تیم او اکنون مدعی نایب‌قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی در جام‌حذفی است.
با همه این احوالات؛ با همه فشار‌هایی که فرهاد متحمل شده و با همه انتقاداتی که از او شده که برخی از دایره منطق خارج بوده، فرهاد مجیدی نباید هیس نشان می‌داد. فرهاد بعد از برد خوب برابر سپاهان باید سکوت اختیار می‌کرد نه اینکه از دیگران می‌خواست که سکوت کنند. آن‌هم با علامت هیس. نتیجه دیدار با سپاهان بهترین مدافع فرهاد مجیدی بود و سرمربی استقلال نیاز به دفاع دیگری نداشت؛ از جمله علامت هیس.

لینک منبع: آقای مجیدی! نتیجه بازی با سپاهان بهترین مدافع است – نیوز

https://www.news.ir/136405/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86/

اخبار ورزشی