آیا شجاع اجازه سفر به مسجدسلیمان را ندارد؟ – نیوزبازتاب خبر news.ir

آیا شجاع اجازه سفر به مسجد سلیمان را ندارد؟

به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده از سوی کمیته انضباطی برای بازی با نفت مسجدسلیمان محروم شد، محرومیتی که گفته شد تعلیقی بوده و به خاطر رفتار غیر اخلاقی او در بازی با تراکتور اجرا می‌شود. نکته جالب آنجای ماجراست که شجاع خودش دلیل جریمه بازی با تراکتور را نمی‌داند و وقتی همکار ما با او تماس گرفت سردرگم بود و نخواست مصاحبه کند. گفته می‌شود محرومیت او مربوط به بازی تراکتور است که در تاریخ ۶ بهمن‌ماه برگزار شد. شجاع به دلیل رفتار غیر اخلاقی پیش از شهرآورد تهران از حضور در تمامی بازی‌ها منع شد و بازی با استقلال را از دست داد. او بعد از گذراندن یک جلسه محرومیتش به بازی‌های لیگ برتر بازگشت و گفته شد محرومیت او ربطی به کمیته انضباطی ندارد و از سوی کمیته اخلاق جریمه شده است. خلاصه که گفتند یک جلسه تعلیق او پابرجاست. حکمی که بعد از ۶ ماه صادر شد و شجاع بازی امروز را از دست داد چند نکته عجیب دارد. کمیته انضباطی در بدترین شرایط طی یک یا دو هفته رأی خود را صادر می‌کند و از طرفی شجاع همان موقع محروم شده بود و گفتند نیاز به فعال شدن محرومیت تعلیقی نیست و اصلاً محرومیت تعلیقی او به استیناف نرفته بود که رأی در این مورد صادر شود. رأی کمیته انضباطی وقتی عجیب‌تر می‌شود که قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان صادر شد.

بیایید به فصل قبل بازگردیم، جایی که نفت مسجدسلیمان میزبان پرسپولیس بود. ابتدا یک مصاحبه جعلی از قول روزنامه خبرورزشی در فضای مجازی منتشر شد که شجاع در آن به خبرنگار ما گفته‌: «من تازه اسم مسجدسلیمان را شنیده‌ام.» همین جمله کافی بود تا پیام‌های تهدیدآمیزی از مسجدسلیمان برای خلیل‌زاده ارسال شود. روزنامه خبرورزشی و شجاع خلیل‌زاده این مصاحبه را تکذیب کردند، اما کار از کار گذشته بود و مصاحبه خیالی در تمامی رسانه‌ها چرخید. بعد از این اتفاقات شجاع خیلی ناگهانی مصدوم شد و با تیم به مسجدسلیمان نرفت. حالا بعد از گذشت یک سال باز هم شجاع از حضور در مسجدسلیمان محروم شد تا ذهن‌ها گذشته را مرور کند که چرا شجاع برای دومین بار به مسجدسلیمان نمی‌رود. آیا شجاع اجازه سفر به مسجدسلیمان را ندارد؟

برای پاسخ به این سؤال کافی است کمی صبر کنید. شجاع دوست دارد در جشن قهرمانی کنار هم‌تیمی‌هایش باشد و با وجود محرومیت به مسجدسلیمان سفر کند و به همین دلیل بعد از محرومیت خیلی ناراحت بود. اگر او را با خود به مسجدسلیمان نبردند تا با وجود محرومیت در جشن قهرمانی تیم باشد، شک نکنید محرومیت این فصل او هم مثل مصدومیت فصل قبلش بهانه است.

لینک منبع: آیا شجاع اجازه سفر به مسجدسلیمان را ندارد؟ – نیوز

https://www.news.ir/123069/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%AC%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%AF%D8%A7/

اخبار ورزشی