اعتراض تند آذری به داور بازی فولاد – نساجی – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال فولاد خوزستان شب گذشته در دیدار معوقه هفته بیست‌وسوم لیگ برتر در مازندران به مصاف تیم نساجی رفت و در حالی که با دو گل پیش بود، در یک بازی جنجالی با دو اخراجی و یک پنالتی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با انتشار پیامی از رفتار اکرمی در این مسابقه به شدت انتقاد کرد و حرکت او را مصداق رفتار با بردگان دانست! آذری نوشت: «اینکه شما در یک مسابقه با شکست مواجه بشوید دور از ذهن نیست. اینکه داور یک دیدار با اشتباهات سهوی خود باعث بشود شما ببازید هم موضوع جدیدی نیست، ولی جدیداً شاهد رفتار‌هایی از سوی برخی داوران هستم که گویی با بردگان در زمین بازی سر و کار دارند. آقای اکرمی در مسابقه شب گذشته فولاد مقابل نساجی مازندران وقتی شیمبا کاپیتان ما برای صحبت با او در خصوص اخراج وحید حیدریه به او نزدیک شد، مانند اربابی که رعیتش را دور می‌کرد رفتار کرد. کاش به جای بروز این رفتار سخیف کمی منشور اخلاقی داوری را مرور می‌کردی. کاش چند برگ از فلسفه قضاوت را مطالعه می‌کردی. قاضی با مجرمی که حکم اعدامش صادر شده است هم اینگونه رفتار نمی‌کند. تکبرت را کم کن آقای اکرمی، با بی احترامی به کسانی که اگر نباشند نان در سفره من و تو نیست. این رفتار بی ادبانه دور از شان انسان است. شجاعت و شهامت به بی حرمتی نیست؛ به ارائه اخلاق انسانی و عادلانه است. اخمت را نگه دار برای مقابله با ظلم، زمین فوتبال جای اجرای عدالت با عطوفت است. با توهین به بازیکن راه را اشتباه می‌روی آقای اکرمی.»

لینک منبع: اعتراض تند آذری به داور بازی فولاد – نساجی – نیوز

https://www.news.ir/128577/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%B3/

اخبار ورزشی