اعتراف لوورن درباره ضربه به راموس: می‌خواستم انتقام صلاح را بگیرم! – نیوزبازتاب خبر news.ir

اعتراف لوورن درباره ضربه به راموس: می‌خواستم انتقام صلاح را بگیرم!

به گزارش خبرورزشی، دیان لوورن مدافع کروات تیم فوتبال لیورپول اعتراف کرد ضربه‌ای که با آرنج خود به سرخیو راموس زد عمدی و با هدف گرفتن انتقام هم‌تیمی‌اش محمد صلاح بوده است.

در جریان دیدار سال ۲۰۱۸ تیم‌های فوتبال کرواسی و اسپانیا در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا بود که لوورن با آرنج خود ضربه‌ای به کاپیتان ماتادور‌ها زد و به خاطر آن از بازی بعدی تیمش محروم شد. آن بازی چند ماه پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد، فینالی که در آن سرخیو راموس با انداختن وزن خود روی شانه صلاح باعث در رفتن کتف او و خروج زودهنگامش از میدان شد. حرکت راموس که به اعتقاد خیلی‌ها زیرکانه و با هدف از کار انداختن خطرناک‌ترین بازیکن حریف بود، عمدی بود و بابت آن این مدافع اسپانیا مورد خشم و انتقاد خیلی از اهالی فوتبال قرار گرفت.

لوورن هم یکی از آن‌ها بود که منتظر به دست آوردن فرصتی برای تلافی کردن این حرکت کاپیتان رئال مادرید بود و این فرصت را در روز ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ به دست آورد زمانی که تیم ملی کشورش در شهر زاگرب در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا میزبان اسپانیا بود.

در این بازی که تیم میزبان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد، مدافع ۳۱ ساله کروات‌ها با آرنج خود ضربه‌ای به راموس زد. او پس از بازی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: من ضربه آرنج خوبی به او زدم!‌ ها ها! ۳-۲! حالا برو و حرف بزن رفیق!

اکنون لوورن که به تازگی به تیم زنیت سن‌پترزبورگ پیوسته است، اعتراف کرد که ضربه‌اش به راموس عمدی بوده است. او به شبکه تلویزیونی صداالابلد مصر گفت: من عمدی به راموس ضربه زدم؟ بله. این ممکن است. لوکا مودریچ (هافبک کروات تیم ملی رئال مادرید) سعی داشت که از تنش‌های میان من و راموس بکاهد و ما با هم مقابل تیم ملی کرواسی قرار گرفتیم و من هم با آرنجم عمداً به او ضربه زدم و به او گفتم که الان بی‌حساب شدیم.

لوورن افزود: من برای راموس به عنوان یک بازیکن و کار‌هایی که برای تیمش انجام می‌دهد احترام قائل هستم. او کلی جام برده است، اما از طرف دیگر رفتار‌هایی دارد که من دوست ندارم و به بازیکنان حریف هم آسیب می‌زند. نمی‌خواهم داستان‌سازی کنم، اما فکر می‌کنم کاری که راموس با صلاح کرد و باعث آسیب دیدگی دوست من شد، عمدی بود. پس آن موقع (بازی کرواسی و اسپانیا) زمان تاوان پس دادن بود. در فینال آن سال ما از رئال مادرید بهتر بازی می‌کردیم تا اینکه صلاح مصدوم شد. خروج او از زمین بازی ضربه بزرگی به ما زد. بعد از آن بود که رئال مادرید بر بازی سوار شد.

لینک منبع: اعتراف لوورن درباره ضربه به راموس: می‌خواستم انتقام صلاح را بگیرم! – نیوز

https://www.news.ir/157060/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D9%84%D9%88%D9%88%D8%B1%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B6%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C/

اخبار ورزشی