افاضلی: لیگ دشواری بود، چون طولانی شد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، هومن افاضلی سرمربی تیم ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این امانتی که به من داده شد را توانستم در شرایطی مناسبی پس بدهم و از بازیکنان خیلی تشکر می‌کنم که امروز فوق‌العاده کار کردند. تیم صنعت نفت تیم بسیار خوبی به لحاظ فنی بود. در این بازی سه بار سیستم بازی‌شان را عوض و کار ما را سخت کردند.

وی ادامه داد: صنعت نفت آبادان بازیکنان شاخصی دارد که خیلی توانمند هستند. دو بازیکن‌شان در کورس آقای گلی و آقای پاس گلی لیگ بودند و چندین بازیکن خیلی خوب دیگر دارند. ما خیلی موقعیت زیادی به این تیم ندادیم و موقعیت‌های بیشتری برای گلزنی داشتیم. در شرایط بازی این‌طور بود که امروز ما تیم بهتری بودیم و نتیجه هم گرفتیم و جزو معدود بازی‌هایی بود که هم نتیجه گرفتیم و هم از حریف بهتر بودیم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی افزود: بچه‌های ما هوشمندانه بازی کردند و به لحاظ تاکتیکی شرایط خوبی داشتند. جای هواداران‌مان امروز خالی بود و خیلی دوست داشتیم امروز در ورزشگاه آنها را ببینیم. از آنها خیلی ممنون هستم. امیدوارم ماشین‌سازی در سال‌های بعد در شرایطی قرار بگیرد که استادیوم پر از تماشاگر باشد و برای سهمیه آسیا بجنگد.

افاضلی در پاسخ به این سؤال که «حساسیت بازی باعث شد که ماشین‌سازی گل‌های بیشتری را به ثمر نرساند یا تاکتیک تیم بود؟»، گفت: تیم ما امروز خیلی استرس داشت. بین دو نیمه هم تأکید داشتیم که گل دوم را بزنیم. البته بازی‌مان توأم با احتیاط بود که گل نخوریم و به دنبال زدن گل دوم هم بودیم. متأسفانه برای زدن گل دوم موفق نبودیم و تا آخر بازی با استرس فوتبال بازی کردیم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی در پایان تصریح کرد: لیگ امسال فکر می‌کنم لیگ دشواری بود و خیلی طولانی شد. الان هم نگران فصل بعد هستیم. نمی‌دانیم لیگ بعدی چه زمانی شروع می‌شود و چقدر استراحت داریم. این مسائل شرایط کار را سخت می‌کند. امیدوارم مسئولان سازمان لیگ از همین امروز اعلام کنند که لیگ آینده از چه تاریخی شروع می‌شود تا تیم‌ها تکلیف‌شان مشخص باشد و برنامه‌ریزی کنند. این موضوع چیزی است که جای آن در لیگ ما خالی است.

لینک منبع: افاضلی: لیگ دشواری بود، چون طولانی شد – نیوز

https://www.news.ir/156294/%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%B6%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%8C-%DA%86%D9%88%D9%86-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF/

اخبار ورزشی