افت ستاره‌های استقلال در آستانه بازی با سپاهان – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، بازیکنان استقلال در فضای مجازی همچنان پشت‌سر مجیدی هستند و از او حمایت می‌کنند. رابطه فرهاد با اکثر مهره‌های اصلی استقلال خوب است، ولی خب این وسط ۲ مسئله مهم وجود دارد؛ یکی اینکه چند بازیکن استقلال نظیر وریا، قایدی و حسینی آشکارا دچار افت شده‌اند و دیگر اینکه بازیکنان استقلال در گفتگو‌های خصوصی که با هم دارند، می‌گویند مجیدی به احتمال فراوان فصل آینده روی نیمکت استقلال نیست و این فصل آخر سرمربیگری او در تیم ما محسوب می‌شود! به هر حال خبر‌هایی که در فضای رسانه‌ای و مجازی مطرح می‌شود، به گوش بازیکنان هم می‌رسد، ولی خب هواداران استقلال انتظار دارند بازیکنان تیم محبوب‌شان نه به خاطر مجیدی بلکه به خاطر استقلال هم که شده، بهترین بازی خود را مقابل سپاهان انجام بدهند و به قول معروف سنگ تمام بگذارند. بعد از قهرمانی پرسپولیس، هواداران استقلال فقط از تیم‌شان قهرمانی جام حذفی و البته نایب‌قهرمانی لیگ را می‌خواهند و به کمتر از آن راضی نیستند. همین مسئله فشار را روی بازیکنان استقلال بیشتر می‌کند.
آبی‌پوشان مقابل پارس جنوبی طبق روال ۸۰، ۹۰ درصد از بازی‌های این فصل در فاز هجومی خوب بودند، ولی در کار‌های دفاعی ضعیف نشان دادند و حالا این نگرانی وجود دارد که با این سنگربان و خط دفاعی مقابل سپاهانی که اساس کارش روی ارسال از جناحین است، به مشکل بخورند. از طرفی در دوران کرونایی مجیدی امثال صنعت نفت و پارس جنوبی را در بازی‌های بیرون خانه برده، اما در تهران نتیجه نگرفته است. با تمام این اوصاف استقلال و مجیدی محکوم به پیروزی مقابل سپاهان هستند و حداقل اینکه نباید بازی شنبه شب را ببازند.

لینک منبع: افت ستاره‌های استقلال در آستانه بازی با سپاهان – نیوز

https://www.news.ir/130604/%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

اخبار ورزشی