امیری: تا پنجمین قهرمانی در پرسپولیس می‌مانم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، وحید امیری نتوانست مثل همیشه ظاهر شود، اما با این وجود تلاش خودش را برای برتری پرسپولیس انجام داد. از آنجایی که محمد نادری به دیدار با نفت مسجد سلیمان نرسیده بود و با توجه به اینکه شجاع خلیل زاده محروم شد نوبت به وحید امیری رسید تا در سمت چپ خط دفاعی تیمش بازی کند. جایی که پست اصلی این هافبک ملی‌پوش نبود و…

بازی در دفاع چپ سخت بود. این‌طور نیست؟
بله، من سال‌هاست در سمت چپ خط میانی و حمله بازی کردم و واقعاً با دو یا سه جلسه تمرین سخت است دفاع چپ بازی کنی. با این حال تیم نیاز داشت و من هم اطاعت امر کردم. دست آقا یحیی واقعاً در این پست خالی بود.

(به شوخی) نحسی سمت چپ خط دفاع پرسپولیس تو را نگیرد؟!
نه، خیال همه راحت باشد!

در طول بازی هم درگیری‌های فیزیکی با حسین ابراهیمی هافبک تهاجمی سمت راست نفت مسجدسلیمان داشتی. ماجرا چه بود؟
چیز خاصی نبود. حسین ابراهیمی هم از بازیکنان خوب و خوش‌اخلاق لیگ برتر است. با توجه به پست بازی من و ابراهیمی طبیعی بود با هم برخورد‌هایی داشته باشیم، اما همه چیز در کمال احترام و جوانمردی بود.

چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس چه حسی دارد؟
مبارک هواداران پرسپولیس باشد که در این مسابقه و بازی‌های قبلی جای همه آن‌ها خالی بود. خیلی حس خوبی است و باعث افتخار و غرور است. واقعاً دست بچه‌ها درد نکند که در این گرمای خوزستان کار بزرگی انجام داده و تیم خوب نفت مسجدسلیمان را شکست دادند.

حمید مطهری مربی شما می‌گفت برق هتل در اهواز قطع شده و شما شب قبل از بازی اصلاً نتوانسته بودید بخوابید. درست است؟
بله، مشکلاتی پیش آمد و بچه‌ها اذیت شدند، اما هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی اراده و عزم پرسپولیس و بازیکنانش را برای قهرمانی بگیرد. همه ما می‌دانستیم بازی در مسجدسلیمان و برد این تیم چه ارزشی دارد و به‌رغم خستگی مفرط و حال بدی که داشتیم هم‌قسم شدیم برای برد و خدا را شکر به آن رسیدیم.

اواخر بازی به پست اصلی خودت رفتی و در چند صحنه هم خطرناک ظاهر شدی؟
احسان حسینی جوان خوب ما وارد زمین شد و به‌عنوان دفاع چپ بازی کرد تا من آزادتر شوم. البته آن چیزی که اهمیت دارد قهرمانی پرسپولیس بود که حاصل شد. باقی مسائل دیگر اهمیتی ندارد. امیدوارم توانسته باشم بازیکن مفیدی برای پرسپولیس و آقا یحیی باشم.

راستی تو که بند فسخ قرارداد نداری؟
نه، چطور؟!

می‌خواهیم بپرسیم فصل آینده در پرسپولیس می‌مانی؟
ان‌شاءالله در پرسپولیس خواهم ماند.

برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس؟
بله، حالاحالا‌ها با پرسپولیس کار دارم و می‌خواهم در پنجمین قهرمانی متوالی تیم شریک باشم!

لینک منبع: امیری: تا پنجمین قهرمانی در پرسپولیس می‌مانم – نیوز

https://www.news.ir/126182/%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%85%DB%8C/

اخبار ورزشی