اولین نفری بودم که از باشگاه خواستم اسماعیلی‌فر را جذب کند – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی سپاهان که چند ماهی به دلیل مصدومیت در این تیم حضور نداشت و در کشورش کار‌های درمانی را جلو می‌برد مدتی است که به ایران برگشته و در اصفهان زیر نظر کادر پزشکی سپاهان مراحل آخر دوران نقاهتش را پشت سر می‌گذارد و اینطور که گفته می‌شود تا چند روز دیگه به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. گفتگوی او در مورد شرایط خودش و سپاهان را می‌خوانید:

بعد از مدت‌ها دوری به ایران برگشتی. روند درمانی تو چطور پیش می‌رود؟ پزشک تیم گفت که به زودی آماده بازی هستی.
بله این موضوع کاملاً درست است، من خیلی سخت تمرین می‌کنم تا بتوانم هرچه زودتر برگردم و به بهترین شکل برگردم و برای تیم فعالیت داشته باشم.

در مدتی که تو در ایران نبودی اتفاقات زیادی در سپاهان رخ داد. مدیریت باشگاه تغییر کرد و سرمربی تیم استعفا داد و نتایج خیلی خوبی هم کسب نشد. نظرت چیست؟
وقتی شما در تیمی مانند سپاهان حضور دارید که جاه طلب است و همیشه برای حداکثر‌ها می‌جنگد و این تلاش نتیجه‌ای ندارد که همه انتظار دارند، البته تغییرات طبیعی است. به هر حال می‌خواهم از مربی سابق و همه اعضای هیئت مدیره تشکر کنم که تلاش خود را انجام دادند.

خیلی‌ها یکی از دلایل اصلی افت سپاهان را نبود تو و پورقاز می‌دانند و اتفاقا نتایج تیم از وقتی شما دو نفر نبودید تغییرات زیادی داشت. واقعاً خودت فکر می‌کنی اگر شما دو نفر حضور داشتید سپاهان نتایج متفاوتی رقم می‌زد؟
من نمی‌توانم در مورد خودم صحبت کنم، تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که برای هر تیمی که دو مدافع میانی که همیشه در بین ۱۱ بازیکن اصلی بازی می‌کنند و رهبران تیم هستند مصدوم می‌شوند ممکن است تاثیر منفی شاهید باشیم و هر تیمی بعد از آن مشکلاتی خواهد داشت که این واضح و منطقی است.

وقتی بازی‌های سپاهان را تماشا می‌کردی به خودت نمی‌گفتی‌ای کاش من الان در زمین بودم؟
دوست داشتم بتوانم به تیم کمک کنم. بعضی وقت‌ها انقدر ناراحت بودم که تلویزیون را خاموش می‌کردم. خصوصاً وقتی می‌باختیم. واقعاً شرایط ناراحت کننده‌ای بود.

تو در شرایطی قراردادت را تمدید کردی که سرمربی جدید تیم مشخص نشده است. معمولاً بازیکنان از قرارداد بستن در چنین شرایط واهمه دارند و ترجیح می‌دهند صبر کنند سرمربی جدید مشخص شود. به این فکر نکردی که ممکن است تفکرات سرمربی جدید با تو همخوانی نداشته باشد؟
قبل از امضای قرارداد به این مسائل فکر می‌کردم و ابتدا هم تصمیم داشتم تا انتخاب سرمربی جدید صبر کنم، ولی این موضوع ممکن بود زمان ببرد و نیاز به تصمیم گیری داشتم. برای همین به خودم گفتم من اینجا در سپاهان خوشحال هستم؟ بله. پس قراردادم را یک سال دیگر تمدید می‌کنم.

آیا به این فکر نکردی که صبر کنی تیم جدید امیر قلعه نویی مشخص شود و برای سومین بار با او همکاری داشته باشی؟
کار کردن با امیر قلعه‌نویی را دوست دارم و به این موضوع هم فکر کردم، ولی تیم جدید او هنوز هم مشخص نیست و معلوم نیست چه برنامه‌ای برای فصل بعد داشته باشد. همانطور که گفتم من در سپاهان خوشحال هستم. فوتبال و حرفه مربیگری چنین شرایطی دارد و هر لحظه یک مربی باید آماده تغییر تیم باشد.

دانیال اسماعیلی‌فر به تیم اضافه شده است. تو با او در ذوب آهن یک نیم فصل هم بازی بودی. نظرت در مورد جذب او چیست؟
بله من با او هم‌بازی بودم و از کیفیت فوتبال او به خوبی آگاهی دارم. من اولین کسی بودم که خواهش کردم او را جذب کنیم، زیرا دانیال بازیکن بسیار خاص و با استعدادی است، فوق العاده باهوش و شجاع.

محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی شده است. او مدیر دوران طلایی سپاهان بوده و بیشترین افتخارات و قهرمانی‌ها در زمان او اتفاق افتاده است. نظرت در مورد بازگشت او چیست؟
من فقط می‌توانم به او خوش آمد بگویم. ماموریت‌ها و اهداف همچنان یکسان هستند و همه ما اینجا هستیم تا برای به دست آوردن بهترین‌ها برای سپاهان بجنگیم.

بازی‌های آسیایی سپاهان در پیش است. خودت و تیم را آماده این رقابت‌ها میبینی؟
بله این آمادگی وجود دارد و البته باید بیشتر هم شود. من خودم در این روز‌ها با مربی شخصی خودم به سختی تمرین می‌کند و در روز‌های تعطیلی تلاش دو برابر انجام می‌دهم تا در بهترین شرایط به تیم برسم.

لینک منبع: اولین نفری بودم که از باشگاه خواستم اسماعیلی‌فر را جذب کند – نیوز

https://www.news.ir/166838/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%81%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D9%85/

اخبار ورزشی