ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران: مخالف تعویق مسابقات لیگ برتر هستیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

نشست استقلال و نساجی

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: تعویق رقابت‌ها ظلم به تیم‌های با برنامه است، اما این موضوع به نفع تیم‌های بی برنامه محسوب می‌شود. در مجموع ما حاضر نیستیم که بازی‌های لیگ برتر فوتبال با تاخیر برگزار شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از سوی فاضلی سرمربی این تیم اظهار کرد:

بله، فاضلی قبل از سفر به کیش شرط گذاشت  که اگر بازیکنان جدید از لحاظ فنی نتوانند نظر کادر فنی  را جلب کنند از تیم کنار گذاشته می‌شوند که در نهایت بعد از بازی با تیم شهر خودرو ۳ بازیکن را کنار گذاشت.

او ادامه داد:

البته آرش افشین، فردین عابدینی و بابایی با باشگاه نساجی به توافق مالی نرسیدند و  از تیم ما جدا شدند اما آرمان قاسمی در تیم ما ماندنی شد و به کارش ادامه می دهد.

 تعویق رقابت های لیگ برتر ظلم به تیم های با برنامه است 

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران درباره تعویق  برگزاری بازی‌های لیگ بیستم اظهار کرد:

تیم ما بازیکنان اصلی زیادی را از دست داده است، اما ما تمرینات خود را زود شروع کردیم و آماده برگزاری مسابقات هستیم. به هر حال ما مخالف عقب افتادن بازی‌های لیگ بیستم هستیم چرا که معتقدیم  تعویق رقابت‌ها ظلم به تیم‌های با برنامه است، اما این موضوع به نفع تیم‌های بی برنامه محسوب می‌شود. در مجموع ما حاضر نیستیم که بازی‌های لیگ برتر فوتبال با تاخیر برگزار شود.

او افزود:

مسابقات فوتبال را باید با وجود شیوع ویروس کرونا برگزار کنیم چرا که این ویروس تا ۲ سال آینده هم وجود دارد و از بین نمی‌رود. زمانی که ۳۰ نفر از ویروس کرونا فوت کردند مسابقات فوتبال تعطیل شد، اما بعد از اینکه آمار مرگ و میر افزایش یافت بازی‌ها برگزار شد. به هر حال مسئولان فوتبال هر جا که کم می‌آورند از ویروس کرونا برای عذر و بهانه خود بهره می‌برند، اما آن‌ها  باید رقابت‌ها را در هر شرایطی برگزار کنند.

لینک منبع: ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران: مخالف تعویق مسابقات لیگ برتر هستیم – نیوز

https://www.news.ir/239506/%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D9%81-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%AC/

اخبار ورزشی