ایستادگی رادو و احسان، پرسپولیس و فولاد را با تساوی به رختکن برد – نیوزبازتاب خبر news.ir

ایستادگی رادو برابر عیسی، پرسپولیس و فولاد را با تساوی به رختکن برد

به گزارش خبرورزشی، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت ۲۱ امشب (شنبه) در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور.

ترکیب فولاد: احسان مرادیان، موسی کولیبالی، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، وحید نامداری، عارف آغاسی، وحید حیدریه، عباس بوعذار، فرشاد احمدزاده و صالح حردانی.

داور: بیژن حیدری

دقیقه ۱۰: بازی تا این لحظه پایاپایی و بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

دقیقه ۱۴: پاس در عرض سیامک نعمتی از مقابل دروازه فولادی‌ها عبور کرد و هیچ‌کدام از بازیکنان پرسپولیس نتوانستند تأثیری روی توپ بگذارند.

ایستادگی رادو برابر عیسی، پرسپولیس و فولاد را با تساوی به رختکن برد

دقیقه ۲۱: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را احسان مرادیان در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۰: ارسال شجاع خلیل‌زاده از جناج چپ را مرادیان از روی سر نوراللهی مشت کرد.

دقیقه ۴۵: نفوذ فرشاد احمدزاده و پاس در عرض این بازیکن بوعذار را در موقعیت تک به تک با رادوشویچ قرار داد که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان پرسپولیس به خوبی برگشت داد و در ادامه نیز ضربه فولادی‌ها را شجاع خلیل‌زاده در آستانه ورود به دروازه با ضربه سر دور کرد.

دقیقه ۱+۴۵: حرکت انفرادی آبشک و ضربه این بازیکن بار دیگر به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه ۲+۴۵: شوت از راه دور نوراللهی با برخورد به یک بازیکن به شکل خطرناکی به سمت دروازه احسان مرادیان رفت که سنگربان فولاد با مهار آن باعث شد نیمه اول در نهایت بدون گل تمام شود.

لینک منبع: ایستادگی رادو و احسان، پرسپولیس و فولاد را با تساوی به رختکن برد – نیوز

https://www.news.ir/117517/%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%88-%D9%88-%D8%A7%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7/

اخبار ورزشی