بازتاب سرمربیگری رحمتی در سایت AFC – نیوزبازتاب خبر news.ir

بازتاب سرمربیگری رحمتی در سایت AFC

به گزارش خبرورزشی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز خبر مربیگری مهدی رحمتی، دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال در روی نیمکت شهرخودرو را بازتاب داد.
سایت AFC درباره انتخاب گلر کنونی شهرخودرو به عنوان مربی، نوشت: گلر ۳۷ ساله که در کارنامه اش از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ برای تیم ملی ایران ۷۶ بازی انجام داده هدایت تیم شهرخودرو را برعهده گرفت. رحمتی جانشین سهراب بختیاری شد که تنها چند ماه از مربیگری اش در این تیم می‌گذشت.
از پست گلری رسیدن به مربیگری روی نیمکت یک تیم یکی از دیگر از پیشرفت‌های دوران فوتبال موفق رحمتی است. او در کارنامه اش بازیگری برای تیم‌های بزرگ استقلال و سپاهان را دارد. او دو بار همراه هر کدام از این تیم‌ها قهرمان لیگ ایران شده و ۳ بار فاتح جام حذفی شده است.
رحمتی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ گلر اول تیم ملی ایران بود. او همچنین در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ در این رقابت‌ها با ایران حضور داشت، ولی نتوانست در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

 

بازتاب سرمربیگری رحمتی در سایت AFC

لینک منبع: بازتاب سرمربیگری رحمتی در سایت AFC – نیوز

https://www.news.ir/170094/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-afc/

اخبار ورزشی