بازگشت سقف قرارداد به فوتبال ایران – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز (دوشنبه) با حضور حیدر بهاروند سرپرست، مهدی محمد نبی دبیرکل و محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان و لیلا صوفی‌زاده برگزار شد.

در آغاز این جلسه، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، گزارشی درباره موضوعات جاری و برنامه اردوها و مسابقات تیم‌های ملی رده‌های مختلف به اعضا ارائه کرد.

در ادامه مصوبات ذیل در جلسه به تایید اعضا رسید؛

۱_تصویب سقف نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال در فصل آتی.

۲_ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی برای فصل آتی در کلیه باشگاه‌های کشور با توجه به عدم در اختیار داشتن منابع ارزی و محدودیت های نقل و انتقال ارز.

۳_ادامه قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی که از فصول قبل با باشگاه‌ها قرارداد داشته‌اند بلامانع است و در صورتیکه قرارداد آنها به اتمام رسیده باشد فقط با باشگاه فعلی خود می‌توانند تمدید کنند و با باشگاه ثالث دیگر نمی توانند تفاهم کنند یا قراردادی به امضا رسانند.

۴_کلیه بازیکنان و مربیان داخلی بدون استثنا که دارای قرارداد ریالی با باشگاه خود هستند می‌بایست در سایر آپشن‌های قرارداد نیز واحد پول ملی (ریال یا تومان) توافق و به تفاهم برسند و لاغیر.

۵_تخصیص حق عضویت مسابقات لیگ برتر فوتبال مطابق مصوبات قبلی لازم الاجرا می باشد.

۶_تصویب مقررات تعیین وضعیت بازیکنان فوتسال با رعایت الزامات قانونی.

۷_برگزاری دوره های آموزشی با حضور مربیان صاحب نام بین المللی برای مربیان داخل کشور به صورت وبینار.

۸_تصویب عملکرد و صورت های مالی فدراسیون.

۹_درباره میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ مقرر شد گزارش جلسات به صورت دوره ای به هیات رییسه ارائه شد.

لینک منبع: بازگشت سقف قرارداد به فوتبال ایران – نیوز

https://www.news.ir/160741/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%B3%D9%82%D9%81-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

اخبار ورزشی