بازیکن مورد علاقه یحیی، مشکل رضایتنامه ندارد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، یکی از اولویت‌های یحیی گل‌محمدی در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی جذب یک مدافع راست مطمئن و انرژیک برای تیمش است. دانیال اسماعیلی‌فر جدی‌ترین گزینه سرمربی سرخپوشان برای این پست است، بازیکنی که پیش از این شاگرد خود یحیی گل‌محمدی هم بوده و به نوعی از بازیکنان مورد علاقه این مربی است. این در حالی است که گفته می‌شود مدافع- هافبک راست ذوب‌آهن برای پیوستن به پرسپولیس در تابستان با مشکل رضایتنامه مواجه است. از قرارداد این بازیکن با ذوب‌آهن یک نیم‌فصل دیگر باقی مانده و به این خاطر او باید تا زمستان در اصفهان بماند. مگر اینکه باشگاه ذوب‌آهن حاضر شود با دریافت مبلغی اسماعیلی‌فر را به پرسپولیس بفروشد.
در همین راستا شنیدیم دانیال اسماعیلی‌فر مشکل زیادی برای دریافت رضایتنامه ندارد و قادر است در پایان فصل جاری از ذوبی‌ها جدا شود. ظاهراً بندی به قرارداد جدید اسماعیلی‌فر اضافه شده که به این بازیکن دونده و انرژیک اجازه جدایی می‌دهد. این می‌تواند خبر خوبی برای یحیی گل‌محمدی باشد اما….
اما خبر بد برای گل‌محمدی علاقه چند تیم رقیب پرسپولیس برای خرید اسماعیلی‌فر است که حداقل یکی از این تیم‌ها قادرند مبلغ بیشتری (حتی دو یا سه برابر) مبلغ پیشنهادی تیم قهرمان به ستاره ذوب‌آهن اصفهان ارائه دهند. مورد دانیال اسماعیلی‌فر تا حد زیادی شبیه محمدرضا حسینی ستاره سابق ذوب‌آهن است. هافبکی تکنیکی و باهوش که استقلالی‌ها خیلی تلاش کردند در نقل و انتقالات تابستانی او را جذب کنند. حسینی هدف اصلی آبی‌ها در نقل و انتقالات بود که در نهایت تصمیم گرفت به سپاهان برود و از اصفهان خارج نشود. مثل جالبی در فوتبال ایران وجود دارد که شهر اصفهان به هیچ بازیکن روپا و آماده‌ای اجازه جدایی از تیم‌های این شهر و کوچ به تهران نمی‌دهد. در واقع اصفهانی‌های زبر و زرنگ به بازیکنی اجازه می‌دهند از این شهر برود که فوتبالش در حال اتمام یا تمام شده باشد!
از سپاهان اصفهان گذشته تراکتور تبریز هم سابقه خوبی از دوران حضور دانیال اسماعیلی‌فر در ذهن دارد. این هافبک راست نفوذی برای گذراندن دوران خدمت سربازی به تبریز رفت و محبوب هواداران تراکتور شد. حالا این تیم تبریزی هم بدش نمی‌آید ستاره سابق خود را برگرداند. به این دو تیم، استقلال را هم اضافه کنید که فصل آینده به طور قطع و یقین برای قهرمانی بسته خواهد شد. استقلال و هوادارانش دیگر نمی‌خواهند فصل بعد هم تماشاگر قهرمانی رقیب سنتی باشند و همه این موارد می‌تواند اخبار بدی برای یحیی گل‌محمدی برای همکاری دوباره با شاگرد مورد علاقه و قدیمی اش باشد.

لینک منبع: بازیکن مورد علاقه یحیی، مشکل رضایتنامه ندارد – نیوز

https://www.news.ir/130478/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%82%D9%87-%DB%8C%D8%AD%DB%8C%DB%8C%D8%8C-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%86%D8%A7%D9%85/

اخبار ورزشی