با حضور تماشاگران، مجیدی احتمالاً شغلش را از دست می‌داد! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، ادموند اختر در خصوص دیدار دو تیم استقلال و شاهین بوشهر اظهار داشت: بازی خوبی بود، استقلال هفته‌ها است روندی خوبی دارد و نتایج خوبی کسب کرده است. این می‌تواند نوید یک تیم خوب برای سال بعد باشد. ما جام حذفی را در پیش داریم و کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم. لیگ را هم در جایگاه دومی به اتمام رساندیم. امیدوارم فرهاد مجیدی با اینکه خودش تیم را نبسته است بتواند با کسب قهرمانی در جام حذفی با کسب کارنامه خوب را به پایان برساند.
اختر در رابطه با جام حذفی و رویارویی استقلال با پرسپولیس گفت: جام حذفی جام لحظه‌ها است. بازی استقلال و پرسپولیس ربطی به جدول و جام ندارد و هر دو می‌خواهند در این بازی پیروز شوند. استقلال تنها شانسی که می‌تواند داشته باشد با پیروی برابر پرسپولیس قهرمان شود و کارنامه خوبی برای خود به جا بگذارد.
پیشکسوت تیم استقلال در رابطه با عملکرد فرهاد مجیدی عنوان کرد: مجیدی در زمان فوتبالش بازیکن مطرحی بوده است و در زمان مربیگریش عملکرد خوبی داشته و باید از او حمایت شود تا مربی‌های جوان به فوتبال‌مان تزریق شوند. ما نمی‌توانیم همیشه از مربی‌های پا به سن گذاشته استفاده کنیم. نباید به خاطر نتیجه نگرفتن در یکی دو بازی به فکر تعویض سرمربی باشیم.
وی خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی نهایت استفاده را از نبود تماشاگران کرد اگر تماشاگر در استادیوم‌ها بودند این احتمال وجود داشت که شغلش را از دست بدهد. فرهاد در این زمان پخته‌تر شده و تصمیمات بهتری را گرفته است.

لینک منبع: با حضور تماشاگران، مجیدی احتمالاً شغلش را از دست می‌داد! – نیوز

https://www.news.ir/156615/%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%8B-%D8%B4%D8%BA%D9%84/

اخبار ورزشی