برنامه‌های مجیدی به این دلیل به هم ریخت – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، علیرضا اکبرپور، بازیکن اسبق تیم استقلال درخصوص وضعیت آبی‌پوشان اظهار داشت: برد مقابل صنعت‌نفت روح تازه‌ای در کالبد استقلال دمید. تیم به این برد نیاز داشت و انصافا بچه‌ها هم خوب بازی کردند. یکی از نکات مهم در این بازی جسارت و شجاعت فرهاد مجیدی در بازی دادن به جوان‌ها بود. داجلری که در این بازی برای اولین بار در ترکیب استقلال به میدان رفت عملکرد بسیار خوبی داشت و امیدوارم بازهم او را با همین نمایش در استقلال ببینیم. استقلال در بازی با صنعت‌نفت روان‌تر و بهتر از همیشه بازی کرد و همه را به آینده تیم امیدوارتر کرد. البته در بازی با تراکتور پرمهره هم بازی خوبی از استقلال دیدیم، اما بازیکنان موفق به گلزنی نشدند. در بازی با صنعت‌نفت بازی خوب تیم همراه شد با نتیجه که فکر می‌کنم روحیه بازیکنان را بالاتر برد.

او در ادامه افزود: استقلال از پرافتخارترین تیم‌های فوتبال ایران است و هوادارانش همیشه از این تیم برد می‌خواهند. هوادار استقلال با یک برد یا باخت تیم یک هفته خوشحال است یا ناراحت. بازیکنی که پیراهن استقلال را می‌پوشد باید این نکته را در ذهن داشته باشند که استقلال با همه تیم‌ها فرق دارد. بازیکن در این تیم باید آنقدر در زمین بدود که وقتی بعد از بازی می‌خواهد از زمین خارج شود روی پاهایش راه برود. به همین دلیل بازیکنانی که حضور در این تیم را انتخاب می‌کنند، باید بدانند پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند.

اکبرپور با بیان اینکه همین تیم می‌تواند در سال آینده قهرمان لیگ شود، گفت: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است و شما هیچ وقت نمی‌توانید این تیم را از لیست قهرمانان و مدعیان حذف کنید. همین استقلال می‌تواند در سال آینده قهرمان لیگ باشد به شرطی که تیم حفظ و تقویت هم شود. من فکر می‌کنم فرهاد نشان داده توانایی هدایت استقلال را دارد. فرهاد در شرایط دشواری استقلال را تحویل گرفت و بعد هم که بحث کرونا و مصدومیت‌های پی در پی بازیکنان پیش آمد. بحران کرونا برنامه‌های فرهاد مجیدی را به هم ریخت و مصدومیت‌ها دست او را خالی کرد، اما بازگشت یکی، دو بازیکن نشان داد که مجیدی اگر دستش پر باشد می‌تواند روز‌های خوبی را برای استقلال رقم بزند. ضمن اینکه باشگاه هم باید از مجیدی حمایت کند تا خیال خودش و بازیکنان راحت باشد.

لینک منبع: برنامه‌های مجیدی به این دلیل به هم ریخت – نیوز

https://www.news.ir/121870/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85-%D8%B1%DB%8C%D8%AE/

اخبار ورزشی