برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی‌های المپیک و آسیایی – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، نشست کمیته فنی ستاد بازی‌های المپیک و آسیایی با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان المپیکی کشورمان درباره این نشست گفت: این جلسه برای تعیین تکلیف بخش دوم حقوق قهرمانان شرکت کننده در المپیک ۲۰۲۰ توکیو تشکیل شد که در خصوص نحوه پرداخت حقوق سرمربی، مربیان و دیگر ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وی گفت: با توجه به مصوبه ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک که قرار بود برای ورزشکاران و سرمربیان تیم های ملی حقوق برای ۶ ماه گذشته پرداخت شود که پرداخت هم شد و بنابر تاکیدی که مسئولین ستاد داشتند برای مربیان هم امروز تصمیم گیری شد و قرار شد برای ۶ ماهی که سرمربیان و ورزشکارانی که تاکنون برای المپیک ۲۰۲۰ کسب سهمیه کردند حقوق بنابر مصوبه ستاد پرداخت شده به مربیان نیز پرداخت شود.

وی ادامه داد: همچنین در نشست امروز مصوب شد برای ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند و در حال حاضر مشغول تمرین هستند نیز یک دوم حقوق ورزشکاران المپیکی تعلق گیرد و در صورتی که موفق به کسب سهمیه شدند حقوقشان بطور کامل به آنان پرداخت شود.

نصرالله سجادی در پایان افزود: حقوق مذکور در هفته آینده به فدراسیون های مربوطه پرداخت می شود تا در اختیار ورزشکاران، سرمربیان و مربیان قرار بگیرد.

لینک منبع: برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی‌های المپیک و آسیایی – نیوز

https://www.news.ir/154967/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C/

اخبار ورزشی