برگزاری یک بازی تدارکاتی برای تیم ملی – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فراز فاطمی پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی جوانان گفت: خوشبختانه طبق برنامه کادر فنی تمرینات در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود و محور تمرینات ارتقای توان جسمی و آمادگی فیزیکی بازیکنان خصوصا بعد از توقف طولانی مدت برنامه‌های آماده سازی به دلیل شیوع بیماری کرونا است. در آغاز اردو تست کرونا به عمل آمد تا با رعایت کامل و دقیق پروتکل تمرینات را شروع کنیم و خوشبختانه شرایط و امکانات لازم هم فراهم شده است و بازیکنان با انگیزه خوبی کار خودشان را دنبال می‌کنند. طبق برنامه کادر فنی در طول هفته از مجموعه پک استفاده می‌کنیم و سایر جلسات تمرینی هم در زمین شماره یک مرکز انجام می‌شود.

سرپرست تیم ملی جوانان اضافه کرد: اردوی فعلی تا ۱۸ مرداد در مرکز ملی ادامه پیدا می‌کند و تلاش می‌کنیم در آخرین روز یک بازی تدارکاتی مناسب هم داشته باشیم. همچنین با توجه به اینکه فرصت زیادی نداریم اردوی بعدی تیم به فاصله ۴ روز از ۲۲ مرداد آغاز خواهد شد. کادر فنی تلاش می‌کند از نظر فیزیکی و تاکتیکی برنامه‌های مورد نظر را در همین شرایط دنبال کند تا بتوانیم با آمادگی کامل راهی مسابقات دور نهایی در ازبکستان شویم.

لینک منبع: برگزاری یک بازی تدارکاتی برای تیم ملی – نیوز

https://www.news.ir/132961/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C/

اخبار ورزشی