تارتار: بعضی ها در باشگاه دوست ندارند ما نتیجه بگیریم! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، مهدی تارتار در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان فصل با تیم مسجد سلیمان همکاری خود را ادامه می‌دهد یا خیر، عنوان کرد: شرایط که خیلی سخت است. من هم مانند خیلی از مربیان دیگر می‌توانستم بروم؛ اما با توجه به قول‌هایی که به بازیکنان دادم و نتایج درخشانی که آن‌ها توانستند کسب کنند، دلم نیامد تیم را رها کنم. دوست دارم تا پایان با همین بازیکنان باشم و ان شالله نتایج را همچنان تکرار کنیم.

وی درباره بازی مقابل تیم نساجی گفت: واقعاً بازی سختی بود. نساجی با توجه به نتایج کسب شده در مسابقات قبلی برای بردن به میدان آمده بود. در جدول با این تیم تقریباً همسایه هستیم. قبل از بازی به بازیکنان گفتم از این دیدار نباید دست خالی برگردیم. اگر بازی را واگذار می‌کردیم، حریف می‌توانست در جدول به ما نزدیک‌تر شود و یا حتی از ما جلوتر بزند. خیلی هوشمندانه رفتار کردیم؛ اما متأسفانه چمن مصنوعی شهید وطنی اصلاً اجازه کار را نمی‌دهد. خیلی مواقع سرعت توپ کم می‌شد و روی کار تأثیر می‌گذاشت.

تارتار در پاسخ به این سوال که برای بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس مصدوم یا محروم دارید، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم برای این بازی محرومی داشته باشیم. خوشبختانه مصدومیت‌ها هم جزئی است؛ مگر اینکه خدایی نکرده درگیر ویروس کرونا شویم که امیدوارم این اتفاق نیافتد.

وی در گفت‌وگو با «رادیو ورزش» در واکنش به صحبت‌های هفته گذشته یکی از مسئولان باشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه ما ۶ ماه دریافتی نداشتیم، یکی از افراد باشگاه اعلام کرد ۲۰ درصد به بازیکنان نفت مسجد سلیمان پرداخته شده است؛ در حالیکه بازیکنان ما تا روز بازی هیچ دریافتی نداشتند و آن روز ۱۲ درصد، چک یک ماه آینده را به بازیکنان دادند. بعضی‌ها در بدنه باشگاه افکار خوبی ندارند و دنبال این هستند که تیم ما نتیجه خوبی نگیرد؛ هدفشان هم این است که سال بعد کار سختی نداشته باشد. امیدوارم مثل تیم درونمان که یکدل هستیم، تیم پشتمان هم یکدل باشند.

لینک منبع: تارتار: بعضی ها در باشگاه دوست ندارند ما نتیجه بگیریم! – نیوز

https://www.news.ir/119298/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B9%D8%B6%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%A7/

اخبار ورزشی