جدول| جنگ لیگ یکی‌ها برای صعود به لیگ برتر – نیوزبازتاب خبر news.ir

جنگ لیگ یکی‌ها برای صعود به لیگ برتر ادامه دارد

به گزارش خبرورزشی، مس رفسنجان در خانه مقابل فجر سپاسی شیراز به برتری یک بر صفر دست یافت تا در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار داشته باشد.

تیم رده دومی مس کرمان نیز در تهران با نتیجه ۲ بر یک نیروی زمینی را شکست داد تا همچنان مانند دیگر تیم کرمانی یعنی مس رفسنجان شانس زیادی برای لیگ برتری شدن داشته باشد.

آلومینیوم اراک که در جایگاه سوم جدول قرار دارد با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، ملوان را شکست داد تا در فاصله ۲ هفته به پایان لیگ دسته اول در جمع مدعیان حضوری جدی داشته باشد.

خوشه طلایی دیگر تیم مدعی در رشت برابر سپیدرود که کاندیدای سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود جشنواره گل به راه انداخت و با چهار گل به برتری قاطع رسید.

در ۲ هفته به پایان رقابت‌های لیگ آزادگان مس رفسنجان در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فصل آینده در سطح اول فوتبال ایران حضور خواهد داشت و تیم‌های مس کرمان، آلومینیوم اراک، خوشه طلایی ساوه برای کسب سهمیه رقابت جذاب و تماشایی خواهند داشت.

جنگ لیگ یکی‌ها برای صعود به لیگ برتر ادامه دارد

نتایج دیدار‌های امشب لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

مس رفسنجان (یک) – فجر سپاسی شیراز (صفر)

نیروی زمینی تهران (یک) – مس کرمان (۲)

آلومینیوم اراک (یک) – ملوان بندرانزلی (صفر)

سپیدرود رشت (صفر) – خوشه طلایی ساوه (۴)

بادران (۲) – ۹۰ ارومیه (صفر)

رایکا بابل (یک) – هوادار (۲)

قشقایی شیراز (یک) – آرمان گهرسیرجان (یک)

شهرداری تبریز (صفر) – داماش گیلان (۳)

استقلال خوزستان (۲) – گل ریحان البرز (صفر)

لینک منبع: جدول| جنگ لیگ یکی‌ها برای صعود به لیگ برتر – نیوز

https://www.news.ir/134858/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%DB%8C%DA%A9%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1/

اخبار ورزشی