جهانبخش در آستانه جدایی از برایتون – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، آنهایی که از فوتبال انگلیس دل خوشی ندارند و حضور علیرضا جهانبخش در برایتون را از ابتدا یک تصمیم اشتباه قلمداد می کردند حالا شاید با شنیدن این خبر کمی خوشحال شوند!
برایتون ایندیپندنت نوشت: «تیم برایتون در چهارمین فصل حضور متوالی‌اش در لیگ برتر انگلیس باید تصمیم‌های سختی در پنجره نقل‌ وانتقال‌های تابستانی بگیرد. ۱۰ بازیکن به احتمال فراوان باید از برایتون جدا شوند که یکی از آنها علیرضا جهانبخش است.»
اخبار مستندی مبنی بر بازگشت علیرضا جهانبخش به فوتبال هلند و انتقالش به تیم آژاکس آمستردام وجود دارند؛ جدایی از تیمی که سرمربی اش هیچ وقت نخواست جهانبخش پرتلاش را ببیند؛ همان بازیکنی که با یک قیچی برگردان فوق العاده، یکی از زیباترین گل های فصل لیگ جزیره را به ثمر رساند.
 علیرضا با وجود زدن ۲ گل در ۲ بازی از جمله برابر چلسی تلاش زیادی برای یافتن فرصت حضور بیشتر در ترکیب تیم برایتون کرد. اگرچه جهانبخش تا سال ۲۰۲۳ با برایتون قرارداد رسمی دارد اما بعید است حتی خود این بازیکن تمایل بیشتری برای مبارزه در برایتون داشته باشد؛ وقتی این سرمربی لجباز، هرگز نمی خواهد آمادگی علیرضا را ببیند چرا باید بیش از این برای جدایی وقت تلف کرد؟
جهانبخش باید ببیند اگر در برایتون بماند، آیا فصل آینده شرایطی بهتر از این پیدا می کند یا یک فصل دیگر هم روی نیمکت می نشیند و فقط تمرین می کند؟
فهرست بازیکنانی که در یک قدمی جدایی از برایتون قرار دارند را بررسی کنید؛ «علیرضا جهانبخش، ژوژه ایزکوئردو، یورگن لوکادیا، فلورین آندون، برام کایال، اسچلوتو، برناردو، داوید بوتون، جیسون استیل و لوئیس دانک.» آنها ۱۰ بازیکنی هستند که گفته می شود از برایتون در نقل‌ وانتقالات تابستانی جدا می‌شوند.

لینک منبع: جهانبخش در آستانه جدایی از برایتون – نیوز

https://www.news.ir/122993/%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86/

اخبار ورزشی