حرف آخر| استقلالی واقعی؟ اگر پیدا کردید سلام ما را هم برسانید آقای سعادتمند! – نیوزبازتاب خبر news.ir

خبرورزشی/ فرهاد اشراقی؛ این آقای احمد سعادتمند مدیرعامل محترم استقلال یا خیلی آدم ساده‌ای است و یا… خیلی آدم ساده‌ای است!

او که انگار هنوز در دهه ۶۰ زندگی می‌کند گفته استقلالی‌های واقعی طلب‌شان را به باشگاه ببخشند! بنده خدا سعادتمند، چون دیده منصوریان طلبش را بخشیده فکر می‌کند اگر مصاحبه کند و این حرف‌ها را بزند، بقیه هم طلب‌شان را می‌بخشند! سعادتمند یا نمی‌داند که چیزی به اسم استقلالی واقعی نداریم و یا می‌داند و خواسته شانسش را امتحان کند، اما محض اطلاع مدیرعامل استقلال تمام طلبکاران باشگاه (که البته حق دارند پول‌شان را بگیرند و تازه باید زودتر می‌گرفتند) و ۹۹/۵ درصد استقلالی‌های قدیمی، استقلال را فقط وقتی دوست دارند که خودشان در باشگاه باشند و به قول معروف ذی‌نفع باشند وگرنه دل‌شان می‌خواهد تیم استقلال با آن همه هوادار با سر به زمین بخورد! اکثر این قدیمی‌هایی که مصاحبه می‌کنند دلسوز واقعی استقلال نیستند و ته دل‌شان می‌خواهد استقلال مدام ببازد و ناکام بماند تا شرایط بازگشت خودشان فراهم شود. یک عده هم که ۵۰۰ هزار تومان می‌گیرند تا به نفع این و آن مصاحبه کنند! در واقع قیمت یکسری از قدیم‌های استقلال همین ۵۰۰ هزار تومان است.

آقای سعادتمند عزیز! شما اگر استقلالی واقعی دیدی سلام ما را هم برسان! نصف این‌هایی که امروز می‌گویند ما استقلالی هستیم در دوران فوتبال‌شان پیراهن استقلال را به پشیزی فروخته و رفته‌اند. خیلی‌ها رفتند و وقتی برگشتند ۴ تا لیدر لقب باتعصب را روی آن‌ها گذاشتند! خیلی‌ها از بغل اسم استقلال به هر جایی که فکرش را نمی‌کنید، رسیدند و خیلی‌ها حاضرند استقلال از ۳ پنجره که هیچ، از ۳۰ تا پنجره محروم شود، اما پول‌شان را بگیرند. البته تأکید می‌کنم این پولی که طلب دارند حق آن‌ها و زن و پچه‌شان است، ولی آقای سعادتمند! خیلی دنبال استقلالی واقعی و اصلاً استقلالی معمولی نگردید، پیدا نمی‌شود.

لینک منبع: حرف آخر| استقلالی واقعی؟ اگر پیدا کردید سلام ما را هم برسانید آقای سعادتمند! – نیوز

https://www.news.ir/122143/%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%9F-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AF/

اخبار ورزشی