حرف آخر| ۵۰ میلیارد کجا رفت که برانکو و بشار شاکی‌اند؟! – نیوزبازتاب خبر news.ir

خبرورزشی/ فرهاد اشراقی؛ کارگزار مالی پرسپولیس اعلام کرد در یک بازه زمانی ۷ ماهه یعنی از زمستان ۹۸ تا امروز ۵۰ میلیارد تومان به باشگاه کمک کرده است. اما ببینیم در این مدت چه اتفاقاتی رخ داده و چه پول‌هایی پرداخت نشده است.

۱- یک‌سری از معوقات پرداخت شده و درصدی از مبلغ قرارداد بازیکنان هم به حساب آن‌ها واریز شده است.
۲- پول برانکو و دستیارانش پرداخت نشده.
۳- پول کالدرون و دستیارانش پرداخت نشده.
۴- پرسپولیس در آستانه کسر ۶ امتیاز قرار دارد.
۵- بشار رسن هم پولش را نگرفته و در آستانه جدایی است.

نمی‌خواهم کسی را متهم کنم و بگویم این ۵۰ میلیارد کجا رفته است. اصل کار را می‌گذاریم بر مبنای پاکی و صداقت مدیران پرسپولیس، اما واقعاً چه اشکالی دارد مسئولان محترم باشگاه برای یک‌بار هم که شده شفاف‌سازی کنند و بگویند این ۵۰ میلیارد تومان دقیقاً کجا خرج شده است؟ آیا اشکالی دارد که هواداران پرسپولیس بدانند پول باشگاه‌شان کجا و چطور خرج شده است؟ مگر مردم نامحرمند؟ مگر غیر از این است که مدیران پرسپولیس و استقلال به عنوان مدیران تیم‌های مردمی باید جوابگوی مردم باشند؟ خب بفرمایید این ۵۰ میلیارد تومان را کجا خرج کرده‌اید و به چه کسانی داده‌اید؟

تا زمانی که شفاف‌سازی صورت نگیرد و هواداران نامحرم قلمداد شوند، شعار‌هایی مثل «تیم مردم» و «مردم صاحبان واقعی تیم ما هستند» یک مشت حرف مفت است. فوتبال‌دوستان در این ۲۰، ۳۰ سال از این حرف‌های مفت زیاد شنیده‌اند و گوش‌شان پر است. امروز هواداران پرسپولیس می‌خواهند بدانند (و حق دارند بدانند) که این ۵۰ میلیارد کجا خرج شده که هم برانکو و کالدرون شاکی هستند هم دستیاران‌شان و هم بشار رسن؟!

لینک منبع: حرف آخر| ۵۰ میلیارد کجا رفت که برانکو و بشار شاکی‌اند؟! – نیوز

https://www.news.ir/134245/%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B1%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88-%D9%88-%D8%A8/

اخبار ورزشی