حرف برای گفتن زیاد داریم آقای اسکوچیچ – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، دراگان اسکوچیچ که بعد از اعلام نام‌های مختلف به یکباره از قوطی فدراسیون فوتبال درآمد و سرمربی تیم ملی شد (و حرف و حدیث‌های فراوانی درباره نحوه انتخاب او وجود دارد) دیروز در گفت‌وگویی اعلام کرد: «انتظار من از خودم خیلی بیشتر از صعود به جام جهانی است.»
سرمربی تیم ملی باید بداند ما درباره واقعیت‌ها و حقایق یعنی درباره دنیای رئال حرف می‌زنیم نه دنیای ایده‌آل. واقعیت این است که ما برای صعود به جام جهانی نیاز به سختکوشی و برنامه‌ریزی بسیار دقیق داریم. به اندازه کافی به دلیل اهمال و سوءمدیریت مدیران وقت فدراسیون فوتبال، زمان و امتیاز از دست داده‌ایم و دیگر جایی برای خطا و اشتباه نداریم. این‌ها حقیقت و واقعیت فعلی تیم ملی ماست که با وجود در اختیار داشتن بازیکنانی شایسته، صعودش به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی هم به خطر افتاده است. مدیران وقت فدراسیون فوتبال ما به راحتی دست از کی‌روش کشیدند (که ما را به دو جام جهانی برد) و به ویلموتس رسیدند و به او آموختند که از فوتبال تهاجمی حرف بزند تا در پناه همین کلیدواژه، به محبوبیت برسند. آسایش آن‌ها تا بازی با کامبوج بود و بعد، حقیقت ویلموتس هم برای ما روشن شد.
حالا آقای اسکوچیچ (که فعلاً به شیوه انتخاب او کاری نداریم) سرمربی تیم ملی شده و باید بداند که واقعاً کار ما سخت است. او می‌گوید انتظارم بالاتر از صعود به جام جهانی است در حالی که هنوز یک تیم را هم به جام جهانی نبرده است. به این مورد هم فعلاً کاری نداریم. ما در شرایط کنونی، فقط و فقط تیم ملی ایران را می‌بینیم و صعود را می‌خواهیم. اگر تیم ملی به دور بعد رفت و به جام جهانی رسید، مرید شما می‌شویم، اما اگر خدای ناکرده این اتفاق نیفتاد حرف برای گفتن زیاد داریم.

لینک منبع: حرف برای گفتن زیاد داریم آقای اسکوچیچ – نیوز

https://www.news.ir/119069/%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%88%DA%86%DB%8C%DA%86/

اخبار ورزشی