حمیداوی: عذرخواهی کردم اما لطفا شما هم من را درک کنید! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، فرهاد حمیداوی با اشاره به ۵ بازی پیش‌روی شهرخودرو تا پایان لیگ اظهار داشت: از آنجا که اکنون امتیازات دیدار‌های باقیمانده برای کسب سهمیه آسیا و دستیابی به عنوانی در خور در جدول رده‌بندی بسیار با اهمیت و حیاتی است، امروز در مجموعه شهرخودرو تصمیم بزرگی گرفته شد تا در ۵ بازی باقیمانده تمام توان مجموعه شهرخودرو بیش از پیش برای موفقیت تیم بسیج و به کار گرفته شود.

مالک شهرخودرو خراسان با اشاره به اتفاقات به وجود آمده در روز معارفه سهراب بختیاری‌زاده تصریح کرد: از آنجا که همه مرا می‌شناسند، می‌دانند که همیشه رابطه بسیار خوبی با خبرنگاران و عکاسان داشته‌ام و همیشه ممنون‌دار آن‌ها بوده‌ام، در لحظه‌ای که ما سر تمرین آمدیم فشار چند روزه‌ای روی من بود و باعث رفتاری شد که دلخوری و سوتفاهم پیش آورد. در فضای مجازی عذرخواهی کردم، اما شاید توقعم این بود که مرا آن لحظه درک کنند. همین جا هم به مردم خوب و شریف شهر امام رضا (ع) می‌گویم به عنوان خادم مجاوران و زائران امام هشتم جز برای خدمت نیامده‌ام و اگر نقل و قولی از من باعث سوتفاهم شده آن را به حساب مهر خویش و خدمتگذاری‌های مجموعه شهر خودرو گذاشته و برای باشگاهی که بی‌منت متعلق به خود شماست حمایت معنوی‌تان را دریغ نکنید. ضمن اینکه در اولین فرصت هم از آن عکاس عزیز دلجویی خواهم کرد.

وی در خاتمه به لزوم حمایت همه جانبه از سهراب بختیاری زاده تاکید کرد و گفت: وظیفه و هدف ما فراهم کردن شرایط برای موفقیت تیم تحت هدایت بختیاری‌زاده است و از رسانه‌های مشهد، پیشکسوتان، مسئولان، هواداران و … یک بار دیگر می‌خواهم از سهراب بختیاری‌زاده و کادر جدیدشان حمایت کنند. من به بازیکنان تیم مان اعتماد بالایی دارم، چون همین بازیکنان پارسال این تیم را آسیایی کرده‌اند و همین‌ها نیز امسال رتبه‌ای بهتر از پارسال برای شهرخودرو، نماینده میلیون‌ها خراسانی کسب می‌کنند.

لینک منبع: حمیداوی: عذرخواهی کردم اما لطفا شما هم من را درک کنید! – نیوز

https://www.news.ir/118127/%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D8%B0%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%87%D9%85-%D9%85/

اخبار ورزشی