خبرگزاری فارس – مطهری: دنبال عذر و بهانه نیستیم/ پنالتی گل می شد روند بازی تغییر می کرد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید مطهری پس از تساوی صفر بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه به مسائل فنی بپردازم واقعا از اینکه تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر سهیمه دارد خوشحال هستم اما به خاطر اینکه مردم این شهر همیشه خوشحال باشند، امکانات مسجد سلیمان کم است و واقعا از مسئولان می خواهم به این شهر رسیدگی کنند.

وی افزود: این تیم در لیگ برتر است. من و یحیی گل محمدی دنبال عذر و بهانه نیستم اما در شان مسجد سلیمان نیست که یک هتل نداشته باشد. دو ساعت و نیم از اهواز در راه بودیم و مستقیم به رختکن رفتیم. از مسئولان شهری و کشوری و دولت می خواهم به شهرهایی مثل مسجد سلیمان کمک کنند زیرا شرایط برای تیم هایی مثل ما سخت می شود. حداقل باید مسجد سلیمان یک هتل داشته باشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: فوتبال با سرعت بالا و خوبی دیدیم. بازی در یک سوم میانی سرعت خیلی خوبی داشت و تیم مسجد سلیمان با از دست دادن توپ به سرعت فرم دفاعی می گرفت و باید به فوتبال غیر کلاسیک رو می آوردیم اما شگرد پرسپولیس فوتبال کلاسیک و بازیسازی از عقب است. باید حملات غیر کلاسیک هم ایجاد می کردیم که با تعویض های خود سعی کردیم این کار را هم انجام بدهیم که این اتفاق هم افتاد اما از موقعیت ها استفاده نکردیم.

وی افزود: اگر پنالتی تیم ما گل می شد روند بازی تغییر می کرد و با باز شدن تیم نفت کار ما هم راحت می شد. کارمان را سخت کردیم اما بچه های ما خیلی زحمت کشیده و خوب کار کردند. به آنها خسته نباشید می گویم.

مربی تیم پرسپولیس درباره دلیل حضور نداشتن وحید امیری و احسان پهلوان در ترکیب این تیم گفت: حدود ۲۵ روز دیگر فینال آسیا را پیش رو داریم و باید برنامه های مختلف را بررسی کنیم تا ان شاءالله بتوانیم برای آن بازی در اوج باشیم. پهلوان و امیری بازیکنان خوبی هستند اما باید با تست کردن برنامه های مختلف خود را برای آن دیدار آماده کنیم.

انتهای پیام/

 

لینک منبع: خبرگزاری فارس – مطهری: دنبال عذر و بهانه نیستیم/ پنالتی گل می شد روند بازی تغییر می کرد – نیوز

https://www.news.ir/293409/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D8%B0%D8%B1-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87/

اخبار ورزشی