خبرگزاری فارس – گزارش طباطبایی از کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی – نیوز



بازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه جلسات آنلاین رئیس فدراسیون جهانی کاراته با رؤسای اتحادیه‌های قاره‌ای و فدراسیون‌های ملی در سال ۲۰۲۰، امروز اسپینوز رییس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون‌های کاراته آسیا و اقیانوسیه جلسه‌ای برگزار کرد.

در این جلسه که در مجموع روسای ۳۷ فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت‌هایش به ۵۰ سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسئولان نیز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رییس کمیته بین المللی المپیک پیام تبریک ارسال کردند.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال ۲۰۲۱ را به خوبی آغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می‌شود و کاراته نیز برای نخستین بار در آن شرکت می‌کند.

رییس فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: پیغامی که به تمام فدراسیون‌ها می‌دهم این است که همه خودشان را با پروتکل‌های بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت‌های ورزشی خود را داشته باشیم.

در این جلسه سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت‌های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارایه کرد. در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از آمادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.

پس از گزارش طباطبایی، اسپیونز با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهند.

انتهای پیام/

لینک منبع: خبرگزاری فارس – گزارش طباطبایی از کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی – نیوز

https://www.news.ir/290085/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B7%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA/

اخبار ورزشی