در فوتبال ما یک مجری توانست سرمربی تیم جوانان شود! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، ابراهیم قاسمپور درباره عملکرد کمیته فنی در فوتبال ایران به نکته هایی اشاره کرد که قابل تعمق است.

او می گوید؛ «به نظر من کمیته فنی فدراسیون فوتبال هم عملکردی مانند سایر ارگان‌های دولتی کشورمان دارد. آدم‌های محدودی وجود دارند که دور یک دایره می‌چرخند و فقط جایشان با هم عوض می‌شود. در فوتبال ایران برخی آدم‌ها همیشه بوده‌اند الان هستند و در ادامه هم خواهند بود .افراد بزرگ و تحصیلکرده مانند علی دایی با توجه به قوانینی که آقایان وضع می‌کنند نمی‌توانند در امور ورزشی نامزد شده و رأی بیاورند زیرا سیاست در ورزش ایران رخنه کرده و فوتبال هم سیاسی شده است. »
بازیکن اسبق تیم ملی ایران با اشاره به اینکه برخی از اعضای کمیته فنی عملکرد قابل قبولی ارائه نکرده‌اند توضیح داد؛ «من نمی‌خواهم از فرد خاصی اسم ببرم اما فردی که سابقه مجری گری در رسانه ملی را دارد به شکلی توانست خود را داخل فدراسیون فوتبال کند و سرمربی تیم جوانان شود. در ادامه هم به عضویت کمیته فنی درآمد توانایی‌های وی را زیرسؤال نمی‌برم اما برای هر انتخابی باید به عملکرد افراد نگاه شود. »
این هم حرف پایانی ابراهیم قاسمپور؛ «همانطور که حجت‌الاسلام رئیسی پس از ورود به قوه قضائیه تمام مفاسد اقتصادی و اخلالگران را به قلع و قمع کشاند اکنون باید در ورزش هم چنین اتفاقی رخ بدهد. البته همانگونه که محمد دادکان اعلام کرد امیدوارم مسئولان قوه قضائیه شاخ و برگ‌ها را نگیرند بلکه به ریشه‌ها هم رسیدگی کنند. تا زمانی که ریشه را نزنی شاخ و برگها هم رشد می‌کنند.» 

لینک منبع: در فوتبال ما یک مجری توانست سرمربی تیم جوانان شود! – نیوز

https://www.news.ir/129995/%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AC%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AC/

اخبار ورزشی