دشمنان نگذاشتند استقلال قهرمان شود! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، محمد نوری با تبریک نایب‌قهرمانی لیگ برتر نوزدهم به هواداران و اعضای تیم استقلال شرایط این تیم برای دربی را مطلوب توصیف کرد و به خبرورزشی گفت که زوج قایدی و دیاباته بهترین زوج تهاجمی لیگ برتر است.

آقای نوری! استقلال نایب‌قهرمان شد. فکرش را می‌کردید؟
استقلال اگر این همه مشکل نداشت قهرمان می‌شد ولی دشمنانش نگذاشتند. این نایب‌قهرمانی کمترین استحقاق این تیم ارزنده بود. تیمی که هر بلایی خواستند سرش آوردند تا سهمیه هم نگیرد سرانجام نشان داد بازیکنان باغیرتی دارد که تا روز آخر دست از تلاش نمی‌کشند.

چه کسانی دنبال این موضوع بودند که استقلال قهرمان نشود و سهمیه نگیرد؟
همان‌هایی که پول استراماچونی را ندادند. همان‌هایی که یک روز در میان اسپانسر و سرپرست باشگاه را عوض می‌کردند و در نهایت نمی‌گذاشتند استقلال یک روز راحت داشته باشد به خواسته‌شان رسیدند. البته این دومی، تودهنی به مخالفان هم بود وگرنه این تیم باید قهرمان می‌شد.

بازی با شاهین چطور بود؟
استقلال نیمه اول روی فرم نبود و مشخص شد که با آب و هوای بوشهر خیلی هماهنگ نیست ولی در نیمه دوم با صحبت‌های کادر فنی رفته رفته بهتر شد. گل وریا به‌موقع بود و شاهین را به‌هم ریخت.

گل دهم قایدی هم به ثمر رسید. او را چطور دیدید؟
گفته بودم او در شهر زادگاهش گل دهم را می‌زند. این پسر گل هم نزند در خدمت تیم بازی می‌کند و با تعداد پاس گل‌هایی که داده مشخص است که چقدر برای استقلال مفید است. او در کنار دیاباته بهترین زوج خط حمله لیگ برتر هستند. وقتی یکی آقای گل است و دیگری آقای پاس گل این ترکیب رؤیایی را برای خط حمله استقلال رقم می‌زند که برای هر خط دفاعی دلهره‌آور است.

منظورتان دربی و پرسپولیس است؟
دقیقاً! شک نداشته باشید دفاع پرسپولیس روز سختی را روبه‌روی این زوج در پیش دارد. البته آن‌ها هم خط هافبک و مهاجمان خطرناکی دارند ولی استقلال اگر مانند نیمه دوم بازی با بوشهر باشد و تاکتیکی فوتبال بازی کند می‌تواند دربی را هم ببرد. این برد روحیه تیم را بالا برده و شک ندارم استقلال می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد.

لینک منبع: دشمنان نگذاشتند استقلال قهرمان شود! – نیوز

https://www.news.ir/161496/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%86%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%D8%AF/

اخبار ورزشی