دلم طاقت نیاورد و به تمرین پرسپولیس رفتم – نیوزبازتاب خبر news.ir

دلم طاقت نیاورد و به تمرین پرسپولیس رفتم

به گزارش خبرورزشی، محمود خوردبین در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و در ارتباط با حضور هفته گذشته‌اش در محل تمرین سرخپوشان اظهار داشت: مدت‌ها بود که دلم می‌خواست بچه‌ها را از نزدیک ببینم. به هر حال یک عمر کنار تیم زندگی کرده بودم، اما شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال این امر را عقب انداخته بود. البته خودم هم احتیاط می‌کردم. تا این که چند روز قبل از حضور در تمرین، تلفنی در حال صحبت با دکتر حقیقت بودم که افشین پیروانی گوشی تلفن را گرفت و دعوت کرد که در محل تمرین حاضر شوم. خب من هم دلم طاقت نیاورد و رفتم.

باسابقه‌ترین سرپرست تیم پرسپولیس، درباره ارزیابی خود از شرایط تیم ادامه داد: موفقیت‌های پرسپولیس اصلا اتفاقی نیست. همه دیدیم که تیم‌های مطرح در شروع دوباره فوتبال، مشکل داشتند، ولی پرسپولیس روند خود را ادامه داد. معلوم شد، نه کادر فنی و نه بازیکنان کم نمی‌گذارند. از این که چند بازیکن جوان هم به کار گرفته شده‌اند، خوشحال هستم.

محمود خوردبین درباره ادامه توفیق سرخپوشان بعد از تغییرات کادر فنی که معمولا می‌تواند مشکل ساز شود، اضافه کرد: مساله اول به شخصیت شکل گرفته در پرسپولیس مربوط می‌شود. جدای از قابلیت‌های فنی، مسائل دیگری هم اهمیت دارد. پرسپولیس یک تیم جاه طلب و بلند پرواز است. مربیانی که بعد از برانکو آمدند نیز همین گونه بودند. این گونه نیست که مثلا بگویم یحیی گل محمدی یک تیم برنده را تحویل گرفت. اصولا قبول مسوولیت پرسپولیس در چنین شرایطی، کار هر کسی نیست. او خوب کار کرد و اخلاق خوبی هم دارد. باید توجه داشت او با بازیکنانی کار می‌کند که با برانکو و کالدرون کار کرده‌اند و این کار آسان نیست. بازیکنان هم انصافا نشان داده‌اند در حد پرسپولیس هستند و در حد قهرمانی تلاش می‌کنند. یحیی گل محمدی از نبوغ و کاراکتر خاص خودش برای هدایت تیم استفاده می‌کند. در لیگ هم خیلی عالی کار کرد و البته در آسیا مشکل داشتیم.

پیشکسوت ارزشمند فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس درباره پیش بینی خود از شرایط تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: یک مزیت برای پرسپولیس، قرار داشتن در شرایط مسابقه است. خب دو بازی اول خوب نبود و بازی‌های خانگی فرصتی برای جبران به حساب می‌آمد، اما با شرایط جدید هم پرسپولیس شانس کسب امتیا‌های لازم را دارد و من امیدوار به صعود از مرحله گروهی هستم.

لینک منبع: دلم طاقت نیاورد و به تمرین پرسپولیس رفتم – نیوز

https://www.news.ir/117134/%D8%AF%D9%84%D9%85-%D8%B7%D8%A7%D9%82%D8%AA-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%B1%D9%81%D8%AA/

اخبار ورزشی