دوئل ۶ امتیازی در مشهد؛ قضاوت حیدری و ۲ پنالتی سوخته! – نیوزبازتاب خبر news.ir

قضاوت حیدری و ۲ پنالتی سوخته!

به گزارش خبرورزشی، دیدار این هفته شهر خودرو – تراکتور را باید دوئل ۶ امتیازی هفته بنامیم چرا که هر دو تیم به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند، ضمن اینکه برنده می‌تواند به سکوی نایب‌قهرمانی نیز امیدوار باشد. تراکتور در هفته گذشته ۳ امتیاز حساس از سپاهان مدعی گرفت و به رتبه دوم جدول صعود کرد و حالا می‌خواهد در مشهد از شهر خودرو امتیاز بگیرد. از طرفی شهر خودرو با سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی جدید خود در هفته گذشته در شهر جم مغلوب پارس جنوبی شد تا بهترین شانس صعود به سکوی دومی جدول را از دست بدهد. حالا پنج‌شنبه این هفته شهر خودرو ۴۲ امتیازی سخت محتاج پیروزی مقابل تراکتور ۴۴ امتیازی است.
بختیاری‌زاده بسیار خوب می‌داند شکست در این دیدار، تیمش را از جمع مدعیان صعود به لیگ قهرمانان آسیا دور خواهد کرد و البته شاید مدیران باشگاه شهر خودرو را نیز پشیمان از انتخاب‌شان!
بنابراین شهر خودرو بیشتر از حریف خود به ۳ امتیاز دیدار محتاج است و پیش‌بینی می‌شود این دیدار یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این هفته خواهد شد.
اما نکته جالب این دیدار قضاوت بیژن حیدری، داور همدانی کشورمان است. حیدری یکی از پرکارترین داوران این فصل بوده و قضاوت‌های مهمی را نیز بر عهده داشته که می‌توان به قضاوت شهرآورد سرخابی‌ها اشاره کرد، اما همین داور در بازی رفت شهر خودرو با سپاهان قضاوت عجیبی داشت که بدجوری مورد اعتراض تیم شهر خودرو و یحیی گل‌محمدی، سرمربی آن زمان این تیم قرار گرفت. در آن دیدار حیدری از ۲ پنالتی مسلم به سود شهر خودرو چشم‌پوشی کرد. ۲ پنالتی که همه کارشناسان گفته بودند بازیکنان سپاهان به عمد توپ را در محوطه جریمه با دست زده‌اند. گر چه آن دیدار با نتیجه یک- یک مساوی به پایان رسید، ولی تا هفته‌ها سوژه فضای مجازی و حتی تنش بین گل‌محمدی و قلعه‌نویی شد. حال باید دید این بار قضاوت حیدری برای مشهدی‌ها چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

لینک منبع: دوئل ۶ امتیازی در مشهد؛ قضاوت حیدری و ۲ پنالتی سوخته! – نیوز

https://www.news.ir/122745/%D8%AF%D9%88%D8%A6%D9%84-%DB%B6-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%9B-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%AD%DB%8C%D8%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%DB%B2/

اخبار ورزشی