دیاباته عصای دست فرهاد است – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، علیرضا اکبرپور درباره توانایی‌های دیاباته به قدرت حفظ توپ این بازیکن اشاره کرده و او را عصای دست فرهاد می داند.

آقای اکبرپور! استقلال باز هم در جنوب برنده شد!
بله! این خیلی خوب است و اگر می‌شد همه بازی‌های استقلال را در جنوب برگزار می‌کردند بیشتر امتیاز می‌گرفت. در دیدار با فولاد هم اگر آن اخراج‌ها اتفاق نمی‌افتاد استقلال می‌توانست بازی را ببرد یا با امتیاز به تهران برگردد.

نقطه قوت این استقلال چیست؟
اول باید بگویم استقلال هنوز هم در دفاع تیمی دچار مشکل است و به خاطر گل‌هایی که می‌زند، این معضل کمتر به چشم می‌آید ولی اگر تیمی باشد که راه دفاع کردن را خوب بداند آن وقت استقلال به مشکل برمی‌خورد. در عوض این تیم قدرت بالایی در رسیدن به دروازه حریف دارد، اما نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده که در آن جلو تمرکز لازم روی توپ‌های آخر وجود ندارد.

دیاباته را چطور دیدید؟
من هم آن اوایل جزو منتقدان این بازیکن بودم ولی او در این مدت ثابت کرد بی‌دلیل نبوده که در سری A و چمپیونزلیگ بازی کرده است. او قدرت پا به توپ فوق العاده‌ای دارد و روی گل اول یک پاس پشت پای عالی به کریمی داد و روی گل دوم هم بسیار هوشمندانه عمل کرد. سماجتی که او به خرج داد عالی بود. او را باید عصای دست فرهاد دانست و امیدوارم در دیدار‌های باقی مانده تا پایان فصل آسیب نبیند، چون نبود او به تیم لطمه می‌زند.

بازی با سپاهان؟
بازی بسیار سختی است. امیر قلعه‌نویی شناخت خیلی زیادی از استقلال و مهره‌هایش دارد هر چند که او هم در تیمش روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند ولی در مجموع کاش بازی با تماشاگر بود و استقلال یار دوازدهمش را هم در این دیدار در کنار خودش داشت. این بازی ۶ امتیازی است و می‌تواند سهمیه استقلال را قطعی‌تر کند.

لینک منبع: دیاباته عصای دست فرهاد است – نیوز

https://www.news.ir/130525/%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%87-%D8%B9%D8%B5%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

اخبار ورزشی