رئیس هیات مدیره گل گهر استعفا داد – نیوزبازتاب خبر news.irکد خبر: ۱۷۰۴۳۹۳/۴۳

زمان: ۱۶:۳۲  
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

بازدید: ۴,۲۲۸


پایان ماموریت بعد از ماندن تیم در لیگ برتر

در حالی که گل گهر باید خودش را برای حضور در رقابت های لیگ برتر بیستم باید آماده کند رئیس هیات مدیره این باشگاه استعفا داد.

به گزارش”ورزش سه”  ایمان‌عتیقی رئیس هیات مدیره باشگاه گل گهر با انتشار متنی کوتاه در صفحه اینستاگرامی‌اش با بیان اینکه ماموریتش در باشگاه گل‌گهر به پایان رسیده است، از خدا حافظی خود از ریاست هیات‌مدیره این باشگاه مهم خبر داد.


عتیقی در این متن  با اشاره به تحقق اهدافش از قبیل صعود تیم به لیگ برتر ، تثبیت تیم در لیگ و ساخت دو ورزشگاه مجهز  از پایان ماموریتش در این باشگاه خبر داده و  از ابراز امیدواری کرده که در طول حضورش توانسته باشد رضایت عموم شهروندان سیرجانی را جلب کرده باشد.


برخی از کانال های خبری سیرجان این استعفا را یک شوک بزرگ برای گل گهر دانستند چرا نقش عتیقی را در موفقیت های تیم در دو فصل گذشته پررنگ می دانند. در مورد رئیس مستعفی هیات مدیره گل گهر این نکته نیز قابل ذکر است که او در دقیقه ۹۰ با استعفای جلالی مخالف کرده و او را تا پایان لیگ امسال در تیم حفظ کند. با توجه به جدایی عتیقی باید دید آیا گل گهر تغییر نگرش هم در ادامه راه خواهد داشت.

 

.

لینک منبع: رئیس هیات مدیره گل گهر استعفا داد – نیوز

https://www.news.ir/163632/%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%87-%DA%AF%D9%84-%DA%AF%D9%87%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D9%81%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AF/

اخبار ورزشی