رادوشویچ: تا آخرین بازی لیگ، جشن قهرمانی برپا نمی‌کنیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، بوژیدار رادوشویچ با اشاره به برتری یک بر صفر تیمش برابر فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال گفت: فولاد حریف قدرتمندی بود و در ابتدا توانست برای ما خطرآفرین شود، اما سپس توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و بازی را کنترل کنیم و در نهایت هم به برتری برسیم.

وی در مورد اینکه بار دیگر موفق به ثبت کلین‌شیت شد و تعداد بازی‌هایی که در آن موفق شده دروازه‌اش را بسته نگه دارد دو رقمی شد، افزود: گل زدن و گل نخوردن یک تیم به تمام بازیکنان مربوط است و نمی‌توان آن را به نام یک بازیکن نوشت. خوشحالم که من هم توانستم در این موفقیت سهمی داشته باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تنها عامل موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر همدلی بازیکنان بوده است. همه تلاش می‌کنیم تا در زمین عملکرد خوبی داشته باشیم تا زمانی که هواداران ما را می‌بینند از عملکردمان راضی باشند و ما هم آن‌ها را خوشحال ببینیم.

وی گفت: در چند وقت اخیر که هواداران در ورزشگاه غایب بودند، جای خالی آن‌ها واقعا حس شد. آن‌ها همیشه برای ما عامل ایجاد انگیزه بودند. با این حال متاسفانه شرایطی رخ داده که آن‌ها غایب هستند. البته هنوز هم از آن‌ها انرژی می‌گیریم و امیدوارم بتوانیم روزی دوباره در کنار آن‌ها موفقیت‌هایمان را جشن بگیریم.

رادوشویچ در پاسخ به این پرسش که ظاهرا قهرمانی پرسپولیس در این فصل عملا قطعی شده است، اضافه کرد: از این بابت خوشحالیم که توانستیم اختلاف امتیاز خوبی ایجاد کنیم، اما هنوز کار ما تمام نشده است. کادرفنی هم روی این موضوع تاکید داشت که باید تا آخرین بازی بجنگیم به نوعی که قهرمانی را تا آخرین بازی قطعی نمی‌دانیم. برای همه تیم‌ها احترام قائل هستیم، اما می‌خواهیم تا آخرین بازی بجنگیم.

لینک منبع: رادوشویچ: تا آخرین بازی لیگ، جشن قهرمانی برپا نمی‌کنیم – نیوز

https://www.news.ir/118389/%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%B4%D9%88%DB%8C%DA%86-%D8%AA%D8%A7-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%DA%AF%D8%8C-%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86/

اخبار ورزشی