رادوشویچ پاسخ تمام انتقادات را داد – نیوزبازتاب خبر news.ir

نصرتی: رادوشویچ پاسخ تمام انتقادات را داد

به گزارش خبرورزشی، محمد نصرتی، درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس توانست با تیزهوشی خود در این مسابقه سنگین پیروز شود. نکونام تیمش را با سازماندهی به میدان فرستاده بود و با توجه به اینکه مدتی در تیم ملی با کی‌روش کار کرده است، می‌خواست با دفاع فشرده در یک‌سوم تا دوسوم دفاعی خود، فضا‌ها را برای پرسپولیس ببندد. او به خصوص در نیمه اول، موقعیت‌های کمی به پرسپولیس داد و تیمش دو فرصت گلزنی خیلی خوب را هم از دست داد.

وی با تمجید از گلزن این مسابقه تصریح کرد: پرسپولیس با خلاقیت سیامک نعمتی به گل رسید که یکی از بازیکنان آماده تیم است و کارش را به نحو احسن انجام می‌دهد. او با حضور اوساگونا و استوکس، کمتر فرصت بازی پیدا می‌کرد، اما عملکردش همیشه مثبت بوده است. فولاد پس از گل تلاش می‌کرد حمله کند که به جایی نرسید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به وضعیت دو تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: قهرمانی پرسپولیس تقریباً با این برد مسجل شد و شانس فولاد برای رسیدن به رده‌های بالایی جدول کاهش یافت. فولاد تلاش می‌کرد تاکتیکی و بابرنامه باشد؛ پرسپولیس هم می‌خواست کنترل بازی را در اختیار بگیرد و از عمق نفوذ کند که فضا‌ها بسته بود. هر دو تیم مربیان باانگیزه‌ای داشتند که به هر دوی آنها، خصوصاً پرسپولیس بابت قهرمانی لیگ برتر تبریک می‌گویم.

نصرتی در مورد وضعیت علی علیپور گفت: علیپور ابتدای فصل هم شرایط چندان خوبی نداشت و تماشاگران شدیداً از او انتقاد کردند. زمانی که اوساگونا به پرسپولیس آمد، مکمل بسیار خوبی برای او محسوب می‌شد و خیلی به این مهاجم کمک می‌کرد. اوساگونا که به تازگی به ایران بازگشته، در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند در کنار امیری، مکمل خیلی خوبی برای علیپور باشد و به او کمک کند. شرایط این مهاجم از زمان جذب اوساگونا خیلی بهتر شد و با تمرینات بهتر و هماهنگی با او می‌تواند به روز‌های اوج خود بازگردد.

وی با تمجید از بوژیدار رادوشویچ بیان کرد‌: رادو به تمام معنا بازیکنی حرفه‌ای است. هر وقت این بازیکن روی نیمکت نشست، اعتراضی نکرد و وقتی به میدان رفت، صد درصد خوب بود. در زمان نیمکت‌نشینی رادوشویچ می‌گفتند وقتی بازیکن خارجی می‌گیرید، باید از او استفاده کنید و نباید سهمیه خود را بسوزانید. با این حال رادوشویچ پاسخ همه انتقادات را داده و فوق‌العاده کار کرده است.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره احتمال جدایی کریم باقری از جمع سرخپوشان در پایان لیگ نوزدهم اظهار داشت: تأثیر کریم باقری در پرسپولیس واقعاً انکارناپذیر است. من با او همبازی بودم و به نظرم می‌تواند منش رفتاری و انضباط تیم را حفظ کند. البته او می‌گفت فقط برای بازی‌های تیم ملی به این تیم اضافه می‌شود. در هر حال باقری با تجربیات و رفتاری که دارد، می‌تواند به تیم ملی کمک زیادی کند.

لینک منبع: رادوشویچ پاسخ تمام انتقادات را داد – نیوز

https://www.news.ir/117766/%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%B4%D9%88%DB%8C%DA%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AF/

اخبار ورزشی