رسول پناه : افتخار می‌کنم برای پرسپولیس کار می‌کنم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، رسول پناه بعد از عقد قرارداد با چند بازیکن جدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیروز قول دادم که امروز با ۲-۳ بازیکن که در فهرست سرمربی بود قرارداد می‌بندیم. این بازیکنان آقایی، لک و آل کثیر بود. فردا و پس فردا هم خبرهای خوبی داریم و بازیکنان دیگری هم جذب می‌کنند.

وی در مورد اینکه شب گذشته گفته بود که باشگاه‌ها رقم‌های سنگینی پیشنهاد می‌دهند، گفت: ما در حد توان و بودجه خودمان قرارداد بستیم. این بازیکنان به پرسپولیس علاقه داشتند و با رقم‌های معقولی و در حد بودجه باشگاه به این تیم پیوستند.

رسول پناه در مورد تجمع هواداران مقابل باشگاه گفت: از تک تک هواداران تشکر می‌کنم حق شان بود که صحبت‌هایشان را بشنوم و تک تک سوالات را پاسخ دادم. در یکی دو روزه اخبارها را اعلام می‌کنیم، صبر کنید.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری باشگاه قطری به وحید امیری گفت: چنین چیزی صحت ندارد.

وی در مورد وضعیت مهدی ترابی گفت: ترابی هنوز نظرش را نداده است تا آخر هفته این موضوع را نهایی‌ می‌کنیم .

رسول پناه در مورد صحبت‌هایی که با علیرضا بیرانوند داشت گفت: ایشان نظرشان را گفتند و من هم حرفم را زدم و من مدافع منافع باشگاه و هواداران هستم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه قرمزپوشان درباره اینکه مشکل آل کثیر چه بود که در ابتدا صبح از باشگاه بدون توافق رفت، گفت: توافق نهایی شد و هیچ مشکلی نبود. من دیشب هم در تلویزیون گفتم هواداران اجازه بدهند با دست بالا مذاکره می‌کنیم و ازشان انتظار صبوری دارم و در این یکی دو روزه فهرست قطعی مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه استعفای حسین خبیری به کجا رسید، گفت: آقای خبیری هم مدیریت ورزشگاه شهدای گمنام و درفشی فر را پیشنهاد داد و ما هم پذیرفتیم و تا آخر هفته هم بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه برخی از معاونت‌ها مشخص خواهد شد.

رسول پناه در مورد پرداخت مطالبات برانکو اظهار داشت: هواداران دغدغه پرداخت پول برانکو را دارند و این دغدغه اصلی باشگاه هم هست اما پول بازیکنان هم مهم است باید مدیریت کنیم هم این پول را بدهیم و هم پول برانکو را بدهیم.

وی در مورد اینکه امروز به بازیکنان جدید پولی پرداخت شد یا نه گفت: خیر دریافتی امروز نداشتند اما پرداخت می‌کنیم.

رسول پناله در مورد ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی گفت: الان نظرما فرقی ندارد این ابلاغ سازمان لیگ و وزارت ورزش است و همه باید تمکین کنیم.

رسول پناه همچنین در مورد مدیرعاملی‌اش بعد از تشکیل جلسه هیات مدیره با اعضای جدید گفت: مدیرعاملی را هیات مدیره مشخص می‌کند. من هم افتخار می‌کنم برای پرسپولیس کار می‌کنم و منتظرم اگر مدیری بهتر از ما باشد از ایشان استفاده می‌کنیم و من در کنار باشگاه پرسپولیس هر کاری از دستم بیاید انجام می‌دهم.

وی در پایان خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: اگر سوال دیگری هست بگویید.

لینک منبع: رسول پناه : افتخار می‌کنم برای پرسپولیس کار می‌کنم – نیوز

https://www.news.ir/170741/%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C/

اخبار ورزشی