رضاییان: آخرین هدف من رقابت برای آقای گلی است – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، رامین رضاییان در گفت‌وگو با رسانه «استاد الدوحه» قطر در مورد شرایط تیمش در لیگ این کشور اظهار داشت که در ادامه گزیده‌ای از آن را می‌خوانید:

*الشحانیه به پیروزی بسیار مهمی در این هفته دست یافت و امتیازات بازی برابر الاهلی امیدهای ماندن در لیگ را زنده نگاه داشت. همچنین از نظر روحی این پیروزی به بازیکنان اعتماد به نفس داد که باور کنند می‌توانند تیم را از موقعیت سخت فعلی خارج کنند.

*در تمام طول فصل صحبت از سقوط الشحانیه بود انگار که از ابتدا نامزدهای سقوط را مشخص کرده‌اند. با این وجود به خودمان شک نکردیم و مطمئن بودیم که توان ماندن در لیگ را داریم. ما به توانایی خودمان برای عبور از مرحله سخت ایمان داشتیم.

*ما یک پیروزی بسیار مهم برابر الاهلی به دست آوردیم. این ۳ امتیاز قدرت و انگیزه بیشتری برای ادامه رقابت‌ها به ما می‌دهد.

*حقیقت این است که هنوز چیزی به دست نیاورده‌ایم. باید صفحه مسابقه با الاهلی را ببندیم و روی بازی بعدی مقابل السیلیه تمرکز کنیم.

*هر بازی برای ما حکم فینال را دارد تا به هدف خودمان برای ماندن در لیگ برسیم. هر امتیاز اهمیت خاص خودش را دارد و اینجا چیزی برای از دست دادن نداریم چرا که همچنان در قعر جدول حضور داریم و به این فکر می‌کنیم که در بازی بعدی چه می‌توانیم بکنیم. به نظر من نباید به فکر نتایج تیم‌های دیگر باشیم و تنها به توانایی و هدف خودمان فکر کنیم.

*از عملکرد خودم طبیعتا خوشحال و راضی هستم با این وجود که من یک بازیکن در سمت راست خط دفاعی هستم اما در واقعا دوست دارم گل ساز باشم و خوشبختانه تعداد گل‌های من هم به عدد پیراهنم یعنی شماره ۱۰ رسیده و آخرین هدف من رقابت برای عنوان آقای گلی است چرا که مهمترین هدفم کمک کردن به ماندن تیم در لیگ برتر است. همه ما متحد و یکپارچه برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم.

لینک منبع: رضاییان: آخرین هدف من رقابت برای آقای گلی است – نیوز

https://www.news.ir/128983/%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%AF%D9%81-%D9%85%D9%86-%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%84/

اخبار ورزشی