رفتم تا شرایط این تیم بهتر شود! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، هومن افاضلی سرمربی سابق پارس جنوبی که قرار بود به دلیلی اجحافی که در حق این تیم شده (البته از دیدگاه این مربی) به فیفا شکایت کند پس از جدایی از پارس جنوبی به ماشین‌سازی تبریز رفت. این مربی که بعد از شکست کرونا به جمع یاران تیمش بازگشت و به همان تیم سابقش هم باخت می‌گوید: «خدا را شکر می‌کنم که فرصت بزرگی به من داد. شرایط خیلی بد و تجربه عجیبی از مبارزه با کرونا داشتم. من چند بار جراحی کرده بودم و بسیاری از مسائل با من وجود دارد، اما کرونا تجربه‌ای کاملاً متفاوت بود. امیدوارم کسی چنین تجربه‌ای نکند.»

افاضلی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، درباره جدایی‌اش از جمع جمی‌ها و بهتر شدن شرایط این تیم نیز توضیحاتی را ارئه داد: «دیدم تیم به اندازه کافی حمایت نمی‌شود، احساس تنهایی کردم و بعد تصمیم به جدایی گرفتم. در پارس جنوبی به مدتی طولانی، من با کمک چراغی (سرپرست تیم پارس) بار تیم را به دوش کشیدم و شما زمانی که بیش از حد مسئولیت بر عهده می‌گیرید، مسئولان فکر می‌کنند فلانی هست که کارها را انجام دهد. خروجم از پارس جنوبی باعث شد قدم‌های بیشتری برای تیم بردارند و الان شرایط از زمان ما بهتر است.»

لینک منبع: رفتم تا شرایط این تیم بهتر شود! – نیوز

https://www.news.ir/134186/%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF/

اخبار ورزشی