رمضانی: مجیدی از آن حرکت منظور خاصی نداشت – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، سعید رمضانی درباره پیروزی استقلال مقابل سپاهان گفت: خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق افتاد، بازیکنان استقلال همگی با کیفیت هستند و اگر ما تیم کاملی در اختیار داشته باشیم یکی از بهترین‌های آسیا هستیم. خوشبختانه با وجود اینکه ما ۱۰ نفره بودیم بازیکنانمان با غیرت کار کردند و توانستیم ۳ امتیاز شیرین بگیریم.

وی در خصوص اینکه منظور فرهاد مجیدی از حرکت دستش بعد از بازی چه بود (اینجا ببینید) گفت: واقعا من آن صحنه را ندیدم و فرصت نشد با او در این زمینه صحبت کنم. بعد از بازی فقط تصویر آن صحنه را به من نشان دادند و نمی‌دانم منظور مجیدی از آن حرکت چه بود. بعید می‌دانم او منظور خاصی داشته باشد.

وی در خصوص اتفاقاتی که در جریان بازی بین نورافکن و بازیکنان استقلال رخ داد اظهار داشت: نمی‌دانم روی این بازیکن فشاری بود یا نه، ولی اگر می‌خواهیم بازیکن بزرگی شویم باید احترام بگذاریم تا دیگران به ما احترام بگذارند. وقتی یک بازیکن جوان عکس العملی در زمین نشان می‌دهد صحنه‌های قشنگی نمی‌بینیم. به نظرم شب گذشته اصلا صحنه‌های قشنگی را شاهد نبودیم.

رمضانی در خصوص آخرین وضعیت داریوش شجاعیان گفت: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم که این بازیکن را به فهرست اضافه کنیم. می‌دانید که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته است و ما فعلا نمی‌توانیم بازیکنی را اضافه کنیم. مشکل شجاعیان هنوز حل نشده مگر آنکه استعلام خاصی از فیفا بگیرند یا اینکه فیفا بابت کرونا و شرایط رخ داده طی ماه‌های اخیر امتیازی ویژه برای چنین بازیکنانی در نظر بگیرد.

وی از پرداخت پاداش به بازیکنان و کادر فنی استقلال خبر داد و گفت: امروز با مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم و قرار است به زودی به بازیکنان بابت نتایج ۲ هفته اخیر پاداش پرداخت شود.

لینک منبع: رمضانی: مجیدی از آن حرکت منظور خاصی نداشت – نیوز

https://www.news.ir/134388/%D8%B1%D9%85%D8%B6%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B4/

اخبار ورزشی