رمضانی: نتوانستند تیم ۱۰ نفره ما را شکست دهند؛ فرار به جلو می‌کنند! – نیوزبازتاب خبر news.ir

رمضانی: نتوانستند تیم ۱۰ نفره ما را شکست دهند؛ فرار به جلو می‌کنند!

به گزارش خبرورزشی، سعید رمضانی، سرپرست تیم استقلال که با برنامه فوتبال برتر صحبت می‌کرد گفت: استقلال بازی را ۱۰ نفره برده و حتما خدا خواسته و نیت‌ها پاک بوده چنین اتفاقی رخ داده است. پیشنهاد من این است که تمرکز سپاهان روی بازی باشد، چون ما حرف هایمان را در زمین خواهیم زد. قطعا سپاهان در بازی جام حذفی مقابل ما قرار می‌گیرد و ما هم ترسی از هیچ تیمی نداریم. شما به ۳ بازی گذشته ۲ تیم نگاه کنید تا متوجه شوید داوری‌ها به چه شکل بوده است. 

وی افزود: درباره بیانیه باشگاه سپاهان عنوان کرد: با شناختی که از مجموعه و مدیران ارشد سپاهان داریم بعید می‌دانم این ادبیات مربوط به این دوستان باشد و متاسفانه عده‌ای در حال فرار روبه جلو هستند و شاید به خاطر این است که در بازی جام حذفی از این فضای رسانه‌ای علیه ما سوء استفاده کنند. 

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: استقلال هدیه اش را از شجاعت و غیرت گرفته و از کسی هدیه نمی‌گیرد. بچه‌های ما با چنگ و دندان از برد خود محافظت کردند. بازی تمام شده و بزرگ کردن صحنه پنالتی کار درستی نیست. شاید زیرکی بازیکن ما بود که این پنالتی را گرفت، زیرا در صحنه اول هیچکس متوجه نشد چه اتفاقی رخ داد. طارمی در اروپا با زیرکی پنالتی می‌گیرد.

وی درباره امید نورافکن گفت: همیشه معتقدم باید احترام بزرگ تر‌ها حفظ شود. من به سپاهان حق می‌دهم که در شرایط فعلی از بازیکنش دفاع کند، البته آن‌ها مطمئنا به اشتباه خود پی بردند که در بین دو نیمه او را تعویض کردند، اما حالا با بیانیه و اینگونه مسائل شاید می‌خواهند از او دلجویی کنند که برای بازی آینده روحیه او را بالا ببرند.

لینک منبع: رمضانی: نتوانستند تیم ۱۰ نفره ما را شکست دهند؛ فرار به جلو می‌کنند! – نیوز

https://www.news.ir/136206/%D8%B1%D9%85%D8%B6%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%DB%B1%DB%B0-%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA/

اخبار ورزشی