سرمقاله| مدیر فنی نه، مدیر یعنی کشک – نیوزبازتاب خبر news.ir

خبرورزشی/ فرهاد اشراقی؛ اگر بخواهیم از صفر تا ۲۰ به مدیریت پرسپولیس نمره بدهیم با هیچ متر و معیاری نمره صفر را هم نمی‌توانیم به این مدیریت بدهیم. در واقع صفر هم برای مدیریت آقایان خیلی زیاد است. توجه کنید؛
۱- مدیران پرسپولیس بدون در نظر گرفتن جوانب امر کالدرون و برانکو و دستیاران‌شان را به جشن قهرمانی که تماشاگر هم ندارد، دعوت می‌کنند. بلافاصله گل‌محمدی واکنش نشان می‌دهد و در صفحه‌اش با به سخره گرفتن مدیریت باشگاه می‌نویسد به جای این شومن‌بازی‌ها پول‌شان را بدهید!
۲- ۴۸ ساعت می‌گذرد و مدیرعامل محترم پرسپولیس حتی جرأت نمی‌کند یک تذکر خشک و خالی به گل‌محمدی بدهد (شما عیار مدیریت را از همین‌جا بسنجید) بعد برانکو هم مصاحبه می‌کند و می‌گوید حق با گل‌محمدی است و این کار‌های آقایان شو و نمایش است!
۳- یحیی از این ناراحت است که چرا کالدرون که ۴ تا باخت هم داشت، دعوت شده، اما با برانکو مشکلی ندارد. اینکه در این مورد خاص یحیی حق دارد یا نه، فعلاً مهم نیست، مهم این است که حضرات مدیر در باشگاه پرسپولیس یک اپسیلون هم روی روحیات و خلقیات سرمربی تیم‌شان شناخت ندارند و عجیب اینکه گل‌محمدی هم به خودش جرأت می‌دهد از هر واژه تندی علیه مدیران باشگاه استفاده کند و بازیکنان هم بلافاصله از سرمربی تیم‌شان حمایت می‌کنند! چنین فضایی را مسلماً هیچ باشگاهی در جهان ندارد و نمی‌تواند داشته باشد به‌جز پرسپولیس و البته استقلال!
۴- برانکو اصلاً مشکل مالیاتی دارد و، چون پول مالیاتش را نداده یا نداده‌اند، نمی‌تواند وارد خاک ایران شود که در جشن قهرمانی شرکت کند! یعنی مدیران باشگاه مورد به این سادگی را هم نمی‌دانستند.
۵- ضرب‌المثل «سری که درد نمی‌کند را دستمال نمی‌بندند» را شنیده‌اید؟ مسئولان پرسپولیس مصداق بارز این مثل هستند و البته تأکید می‌کنم که نمره مدیریت‌شان زیر صفر است نه خود صفر!
*نکته: چند سال قبل علی پروین گفته بود مدیر فنی یعنی کشک، ولی انگار در بعضی باشگاه‌ها کلاً مدیر کشک است نه فقط مدیر فنی.

لینک منبع: سرمقاله| مدیر فنی نه، مدیر یعنی کشک – نیوز

https://www.news.ir/132603/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%86%D9%87%D8%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%DB%8C%D8%B9%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%DA%A9/

اخبار ورزشی