سرمقاله| کاش یکی جواب می‌داد – نیوزبازتاب خبر news.ir

خبرورزشی/ علی جوادی؛ سرمربی تیم ملی جوانان همین چند روز قبل معرفی شد تا همه از خود بپرسند در این روز‌های گل و بلبل فدراسیون فوتبال، دقیقاً چه شخصی سرمربی تیم ملی را انتخاب کرده است؟
این روز‌ها که فدراسیون رئیس ندارد، سرمربی تیم ملی چگونه انتخاب شده است؟ توسط رئیس سازمان لیگ؟ یا توسط کمیته فنی؟ و اگر توسط کمیته فنی، چگونه؟ این کمیته چه اختیاراتی دارد؟ اصلاً اختیار دارد؟ و اگر دارد، این اختیار را چه زمانی بروز داده است؟ آن زمان که فرهاد مجیدی به دلیل فشار‌ها و اصرار‌ها و تصمیم‌های محمدرضا ساکت از هدایت تیم امید استعفا داد، این کمیته دقیقاً کجا بود؟ آن زمان که تیم‌های رده پایه ما یکی یکی حذف می‌شدند، حدود وظایف و اختیارات کمیته فنی چگونه تعریف می‌شد؟ افرادی که در این کمیته هستند، چه کار می‌کنند و چقدر تیغ‌شان می‌برد؟ اصلاً تیغی در دست دارند؟ در این سال‌ها عادت کرده‌ایم درون یک چرخه بسته، چند فرد خاص را در این کمیته ببینیم، اما اگر قرار است کمیته فنی داشته باشیم، چرا نباید اسم‌های بزرگ جام جهانی رفته مثل علی پروین یا حسن روشن در آن داشته باشیم؟
کمیته فنی خوب است، اما خوب‌تر است اگر بدانیم این کمیته چقدر استقلال دارد و تا چه اندازه نظرش محترم تلقی می‌شود. کاش یکی پیدا می‌شد به پرسش‌های ما جواب می‌داد.

لینک منبع: سرمقاله| کاش یکی جواب می‌داد – نیوز

https://www.news.ir/128234/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B4-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF/

اخبار ورزشی