سرپرست استقلال: در این شرایط چه کاری می‌توان انجام داد؟ – نیوزبازتاب خبر news.ir

سرپرست استقلال: مجیدی چیزی نگفته، اینها حرف و حدیث است!

به گزارش خبرورزشی، سعید رمضانی درباره آخرین وضعیت داریوش شجاعیان برای اضافه شدن به لیست این فصل تیم فوتبال استقلال گفت: روز گذشته بار دیگر پیگیری کردیم که در هیئت رئیسه سازمان لیگ بتوانیم مجوز اضافه شدن نام شجاعیان به لیست استقلال را بگیریم. منتظر هستیم که ببینیم تایید می‌کنند یا نه.

وی افزود: شجاعیان خودش مانده چه کار کند. با این شرایط در حق بازیکن ظلم می‌شود. کسی فکر نمی‌کرد که لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شود. امیدوارم با توجه به شرایط فوتبال ایران، کمک کنند بازیکنانی مثل شجاعیان به لیست تیم اضافه شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره ارسال لیست استقلال به AFC تصریح کرد: در ایمیل ارسالی به باشگاه‌ها خواسته شده که لیست آسیایی را تا ۱۹ مرداد ماه ارسال کنند، در شرایطی که هنوز تکلیف نقل و انتقالات مشخص نیست. از طرفی نمی‌دانیم تکلیف بازیکنانی که قراردادشان با استقلال به پایان می‌رسد، چه خواهد شد. با سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان صحبت کردم و گفت می‌توانید اسامی جدید اضافه کنید، اما وقتی زمان نقل و انتقالات اعلام نشده و تکلیف تمدید قرارداد‌ها مشخص نیست، چه کار می‌توان انجام داد؟

رمضانی خاطرنشان کرد: برنامه ادامه مسابقات جام حذفی را نداده‌اند و مشخص نیست تیم‌ها چه زمانی باید استراحت کنند. ما لیست بازیکنان فعلی را برای دادن پاسپورت جهت ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را آماده کرده‌ایم، اما تکلیف مواردی که اعلام کردم، مشخص نیست.

لینک منبع: سرپرست استقلال: در این شرایط چه کاری می‌توان انجام داد؟ – نیوز

https://www.news.ir/120929/%D8%B3%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C/

اخبار ورزشی