سپاهان رسماً از بیژن حیدری شکایت کرد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، باشگاه سپاهان با ارسال نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از عملکرد بیژن حیدری داور دیدار استقلال و سپاهان شکایت کرد. در متن این نامه چنین آمده است:

جناب آقای بهـاروند
سرپرست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام       
احتراماً، همان گونه که مستحضر هستید هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اشتبـاه محرز و تأثیرگذار داور بازی آقای بیـژن حیـدری که این اشتباه نیز توسط کارشناسان داوری تایید شده است،  گل اول مسابقه را دریافت و در ادامه منجـر به شکست دو بر یک این تیم مقابل استقلال تهـران شد. 

از آنجایی که سه هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است، این باشگاه درخواست دارد باتوجه به حساسیت های بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و از آن جایی که حقی از تیمی ضایع نشـود، نسبت به انتخاب داوران نهایت دقت را کرده زیرا پس از آن عذرخواهی داوران و دست اندرکاران دردی از تیم ها دوا نخواهد کرد و در این شرایط سخت که جامعه درگیر ویروس کرونا است و هزینه های هنگفتی را به باشگاه ها تحمیل کرده است، اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد.

متأسفانه اشتباه تأثیرگذار داور در دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران باعث ضایع شدن حق سپاهان شده و طلائی پوشان را از جایگاه اصلی خود در جدول رده بندی دورکرده است. 

در پایان ضمن تأکید مجدد بر دقت در انتخاب داوران سه هفته پایانی مسابقات، خواهشمند است دستور فرمایید مباحث داوری این دیدار نیز مورد بررسی قرار گرفته و از نتیجه این باشگاه را مطلع سازند. 

 

لینک منبع: سپاهان رسماً از بیژن حیدری شکایت کرد – نیوز

https://www.news.ir/134446/%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%8B-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DB%8C%DA%98%D9%86-%D8%AD%DB%8C%D8%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF/

اخبار ورزشی