شب استقلال، شب مربیان استقلالی – نیوزبازتاب خبر news.ir

شب استقلال، شب مربیان استقلالی

به گزارش خبرورزشی، از ۴ تیمی که امشب در دو دیدار معوقه راهی میدان می‌شوند سه تیم مربی استقلالی دارند. جدا از فرهاد مجیدی که امشب تیمش بازی حساسی با پارس‌جنوبی پورموسوی دارد، نساجی هم با محمود فکری در قائمشهر به مصاف فولاد نکونام می‌رود. عملکرد هر دو مربی در لیگ امسال قابل دفاع است و فکری توانسته در ۴، ۵ هفته اخیر نتایج خوبی با تیم محبوب مازندران بگیرد. نساجی اگر امشب در خانه یقه فولاد را بگیرد به سایر مدعیان کسب سهمیه و نایب قهرمانی کمک بزرگی کرده و از طرفی فولاد هم فقط به پیروزی در قائمشهر فکر می‌کند چرا که مساوی خیلی به درد شاگردان جواد نکونام نمی‌خورد.

امشب می‌تواند شب استقلال و مربیان استقلالی باشد. برای استقلال که هیچ دیداری آسان نیست. آن‌ها که تجربه دو باخت رفت و برگشت به ماشین‌سازی را دارند، قطعاً پارس جنوبی را دست‌کم نمی‌گیرند و می‌خواهند با کسب هر سه امتیاز جم، ناکامی هفته گذشته برابر نساجی را جبران کنند. فرهاد مجیدی به شدت به کسب این سه امتیاز در آستانه بازی حساس با سپاهان نیاز دارد. از طرفی بازیکنان استقلال هم باید مراقب باشند تا برای بازی با شاگردان قلعه‌نویی محروم و مصدوم نشوند. روند ابتلای استقلالی‌ها به کرونا با عظیم گوگ ادامه پیدا کرده و هیچ بعید نیست آن دسته از استقلالی‌هایی که تا امروز کرونا نگرفته‌اند تا بازی با سپاهان مبتلا شوند که در آن صورت مسلماً مشکلات مجیدی دوچندان خواهد شد.

امشب جنگ سهمیه و نایب‌قهرمانی در جم و قائمشهر با دو بازی معوقه ادامه پیدا می‌کند و شنبه آینده شاهد اوج هیجان در لیگ برتر خواهیم بود؛ جایی که مجیدی باید تیمش را برای مصاف فوق‌العاده حساس با سپاهان قلعه‌نویی آماده کند.

لینک منبع: شب استقلال، شب مربیان استقلالی – نیوز

https://www.news.ir/127214/%D8%B4%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84%D8%8C-%D8%B4%D8%A8-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C/

اخبار ورزشی