شیث: ما حق داریم از همه چیز در دربی بترسیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، شیث رضایی حالا دیگر پیشکسوت شده، اما هنوز هم برای استقلالی‌ها کری می‌خواند. این مدافع پیشین سرخپوشان به ما گفت: «صحبت کردن در مورد دربی فایده زیادی ندارد، چون ما که می‌دانیم نتیجه بازی چه خواهد بود. پرسپولیس با قدرت بازی را می‌برد و یک برد دیگر برای ما و یک باخت دیگر برای حریف ثبت می‌شود. خیال همه هواداران راحت باشد، ما بازی را به چند دلیل می‌بریم.»

او اضافه کرد: «اول اینکه تجربه کادر فنی پرسپولیس از استقلال بیشتر است. یحیی گل‌محمدی هم مربی بهتری به حساب می‌آید و هم تجربه فوق العاده‌ای به‌خصوص در دیدار‌های حذفی دارد. او با ذوب‌آهن، دو مرتبه قهرمان شده و با پرسپولیس هم می‌تواند این قهرمانی را تکرار کند. بعد هم اینکه پرسپولیس هم آمادگی بیشتری دارد هم ستاره‌های بیشتری. استقلالی‌ها می‌خواهند کدام بازیکن ما را مهار کنند؟ امیری، ترابی، بشار، علیپور، نوراللهی، شجاع و… همه آن‌ها عالی هستند و می‌توانند کار استقلال را تمام کنند.»

شیث ادامه داد: «موضوع بعدی هم، شایستگی است. در این بحث هم پرسپولیس یک سرو‌گردن بالاتر از استقلال قرار دارد و می‌تواند قهرمانی در جام حذفی را به دست بیاورد. من می‌دانم که الان بچه‌ها به بردن استقلال فکر نمی‌کنند بلکه به فکر تکرار قهرمانی خود در جام حذفی هستند. تیمی که برانکو ساخته، نه فقط در این جام بلکه در همه جام‌ها توانایی قهرمانی دارد. فقط امیدوارم اتفاقی که همه ما از آن هراس داریم، داخل زمین رخ ندهد و نتیجه بازی، دقیقاً از دل اتفاقات فنی و تاکتیکی و تقابل فکری مربیان بیرون بیاید نه مسائل دیگر. ما حق داریم که از همه چیز بترسیم ولی آرزو می‌کنم جدال برابری را ببینیم. نتیجه هم که مشخص است، پرسپولیس بازی خودش را انجام بدهد، برنده است.»

لینک منبع: شیث: ما حق داریم از همه چیز در دربی بترسیم – نیوز

https://www.news.ir/163299/%D8%B4%DB%8C%D8%AB-%D9%85%D8%A7-%D8%AD%D9%82-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

اخبار ورزشی