صادقی: سایپا تیمی سالم و بدون زد و بند بود – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، ابراهیم صادقی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: در تیم جوان سایپا، تجربیات خوبی به دست آوردم. خیلی کار سختی بود. اگر نیمه اول را نگاه کنید تا همان دقیقه ۱۰ امیری یک موقعیت داشت که گل کرد، ولی همان موقعیت را بازیکن ما گل نکرد. فرق دو بازیکن همین است.

وی در ادامه افزود: خدا را شکر بعد از کرونا نتایج خوبی گرفتیم. خوشحالم در لیگ ماندیم و امیدواریم بازیکنان جوانی که به آنها بازی دادیم، بازیکنان بزرگی شوند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری بعد از بازی نیز گفت: سال خیلی سختی برای من بود به‌عنوان اولین سال مربیگری‌ام با یک تیم جوان. خیلی از مربیان قدیمی خودم، گفتند که کار پرریسکی است و شاید آینده مربیگری‌ام زیر سؤال برود. در هر صورت فلسفه باشگاه سایپا این بود که بستری را برای فصل‌های بعد فراهم کند که خدا را شکر ما توانستیم این کار را انجام بدهیم. متأسفانه نتایج‌مان خوب نبود. در نیم‌فصل اول خیلی تیم‌مان جوان بود، ولی در نیم‌فصل دوم بچه‌ها پخته‌تر شدند و بهتر بازی کردیم. بعد از کرونا هم به جز این بازی نتایج خوبی گرفتیم.

«شاید جوانگرایی باعث می‌شد من از دنیای مربیگری کنار بروم.»، صادقی با بیان این جمله تأکید کرد: جا دارد اینجا از مدیران سایپا هم تشکر کنم که در لیگی که فقط سه مربی تا پایان فصل در تیم‌های‌شان ماندند، با وجود اینکه نتایج خوبی نگرفته بودیم به من اعتماد کردند و تا روز آخر در تیم بودم. باید از آقای کاشانی تشکر کنم. ما نتایج خوبی نگرفتیم، ولی او حداقل هفته‌ای یک بار به تیم سر می‌زد و همه ‌جوره ما را حمایت می‌کرد. فکر می‌کنم تجربیات امسال خیلی در آینده به درد من می‌خورد. بازی دادن به بازیکن ۱۷ ساله و ۱۰ بازیکن در تیم امید و دو بازیکن در تیم جوانان داشتن، قطعاً در آینده به باشگاه و فوتبال ملی ما کمک خواهد کرد. این بازیکنان حتماً در آینده بازیکنان خوبی خواهند شد.

وی ادامه داد: شما نگاه کنید در گل اول وحید امیری یک تک به تک را تبدیل به گل کرد، اما چند دقیقه بعد بازیکن جوان ما یک موقعیت شبیه به آن را از دست داد. فرق یک بازیکن ملی‌پوش و میدان دیده با یک بازیکن جوان همین است. پرسپولیس کلکسیونی از این بازیکنان دارد. ما امروز نسبت به هشت بازی گذشته نتوانستیم بازی خوبی انجام دهیم، چون خیلی زود گل خوردیم و استرس زیادی به تیم‌مان وارد شد.

سرمربی تیم سایپا در خاتمه گفت: ما نیت‌مان این بود که به جوان‌ترها فرصت بدهیم و این کار را هم کردیم. خدا هم کمک کرد و یک تیم سالم و بدون هیچ زد و بندی بستیم. جای تقدیر دارد این همه بازیکن جوان وارد فوتبال ایران کردیم. در لیگی که قراردادها رو می‌شود و یک بازیکن خارجی چند میلیارد می‌گیرد، اگر رسانه‌ها سراغ قرارداد تمام بازیکنان،‌ کادر فنی و کادر پزشکی ما بروند و بررسی کنند، همه آنها به اندازه یک بازیکن خارجی تیم‌های بزرگ نیست. فکر می‌کنم در فوتبال این هم یک دستاورد است. گرچه باید نتایج بهتری می‌گرفتیم،‌ اما ما ۱۷ بازیکن خودمان را از دست داده بودیم و همه آنها الان در تیم‌های بالای جدول ستاره هستند. خدا را شکر در نیم‌فصل دوم نتایج‌مان بهتر شد و خدا را شکر در لیگ ماندیم. قطعاً سایپا می‌تواند در فصل‌های بعد نتایج بهتری بگیرد.

لینک منبع: صادقی: سایپا تیمی سالم و بدون زد و بند بود – نیوز

https://www.news.ir/156287/%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7-%D8%AA%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D9%88/

اخبار ورزشی