صبح انتقاد نمی‌کنم و بعدازظهر در بغل مدیرعامل باشگاه عکس نمی‌گیرم! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، پیروز قربانی درباره برتری تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازیکنان استقلال واقعا برای این پیروزی زحمت کشیدند و جای تبریک دارد، آن هم در شرایطی که بیش از ۴۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردند. اجازه دهید وارد بحث فنی نشویم، چون برد ارزشمندی بود و به کادر فنی و بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه تیم استقلال با این شرایط شانس خوبی برای قهرمانی در جام حذفی خواهد داشت، گفت: درست است که استقلالی هستم، اما صادقانه می‌گویم که کیفیت استقلال از تیم‌هایی که برای سهمیه آسیا می‌جنگند، بالاتر است. فوتبالِ تیم‌ها را در هفته‌های اخیر دیده‌ام و کیفیت استقلال به مراتب بالاتر از سایر تیم‌های دیگر است. امیدوارم این تیم سهمیه آسیا را کسب کند و در جام حذفی قهرمان شود. جام حذفی شرایط متفاوتی با لیگ دارد و استقلالی‌ها باید با هوش‌تر بازی کنند. قهرمانی در جام حذفی با کیفیتی که ارائه می‌کنند، دور از دسترس نیست.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه کادر فنی چه راهکاری بیاندیشد که بازیکنان در باد این پیروزی نخوابند، تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و مثل تیم‌های دیگر نیست که در باد این پیروزی بخوابد. بازیکنان استقلال این فصل به خاطر مسائل بیرونی خیلی تحت فشار بودند و روی عملکردشان تأثیر گذاشته بود. قضاوت‌های نادرستی در خصوص بازیکنان انجام شد، اما آن‌ها بازیکنان با کیفیت و خوبی هستند. امروز مُد شده که هر تیمی ببازد، بگویند کمتر از تیم‌های دیگر خرج کرده، اما این‌ها بهانه‌تراشی است. فوتبال یک فن است و بر اساس آن نتیجه کسب می‌شود. بازی‌های روز گذشته و امروز را دیدم و فن استقلال نسبت به تیم‌های دیگر بالاتر است.

قربانی با اشاره به اتفاقاتی که میان پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس و هواداران در صفحات مجازی می‌افتد، گفت: امیدوارم روزی برسد که منطق را جایگزین تعصب بی‌جا کنیم. وقتی منطقی نگاه کنیم، ضعف‌ها شناسایی می‌شوند و می‌توانیم آن‌ها را برطرف کنیم. در فوتبال ایران به دلیل اینکه منطقی به قضایا نگاه نمی‌کنند، مشکلات را نمی‌بینند. مسائلی که اتفاق می‌افتد، فقط وقت تلف کردن و در جا زدن است. نظر من به عنوان کارشناس فوتبال باید با آدم عادی فرق کند. من بر اساس منطق صحبت می‌کنم و اینطور نیست که صبح از استقلال انتقاد کنم و بعداز ظهر در بغل مدیرعامل باشگاه عکس بگیرم. استقلال باید مشکلاتش را خودش پیدا کند و بر اساس رفع آن نتیجه بگیرد.

لینک منبع: صبح انتقاد نمی‌کنم و بعدازظهر در بغل مدیرعامل باشگاه عکس نمی‌گیرم! – نیوز

https://www.news.ir/134323/%D8%B5%D8%A8%D8%AD-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%85-%D9%88-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D8%B8%D9%87%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%BA%D9%84-%D9%85-3/

اخبار ورزشی