صدای حیا کن، رها کن از فضای مجازی بلند شد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، هواداران استقلال از ۴، ۵ بازیکن این تیم هم انتقاد کردند که عمدتاً انتقادات درستی به نظر می‌رسید. قبل از بازی بعضی از هواداران پرسپولیس می‌گفتند فکری قطعاً به استقلال می‌بازد! اما در میدان عمل ثابت شد که این حرف‌ها تهمتی بیش نبوده است. اتفاقاً نساجی یک گل قشنگ زد و در نیمه دوم مستحق پیروزی بود. از طرفی استقلال در نیمه اول بد کار نکرد، ولی از فوتبال نیمه دوم این تیم نمی‌توان دفاع کرد.

مربی خارجی می‌خواهند
بلافاصله بعد از بازی هواداران استقلال در فضای مجازی از کادر فنی و بازیکنان تیم‌شان انتقاد کرده و خواستار حضور یک مربی خارجی شدند. از حسینی و مدافعان هم خیلی انتقاد شد و حتی هواداران خطاب به سعادتمند نوشتند وقتی بابت برد مقابل صنعت نفت پاداش می‌دهید بابت تساوی خانگی با نساجی هم بازیکنان را جریمه کنید… خلاصه صدای «حیا کن، رها کن» و «پیرهن استقلال بابا غیرت داره» به جای سکو‌ها این‌بار از فضای مجازی شنیده شد، اما سعادتمند تا دیشب واکنش خاصی به این اعتراضات نشان نداده بود.

فعلاً حمایت می‌شود
… اما آیا مجیدی در صورت ناکامی در بازی‌های آتی فصل آینده روی نیمکت استقلال نخواهد بود؟ جواب این سؤال حداقل تا امروز خیلی مشخص نیست و همان طور که قبلاً اشاره شد این موضوع بستگی بسیار زیادی به نتایج دو بازی مستقیم استقلال و سپاهان در لیگ و جام حذفی دارد. آنچه مسلم است مجیدی فعلاً حمایت می‌شود و با قدرت هم حمایت می‌شود، اما ساده‌انگارانه است که اگر تصور کنیم او مثلاً به قلعه‌نویی ببازد و از جام حذفی هم کنار برود و فصل آینده دوباره روی نیمکت استقلال باشد. فصلی که قرار است از اواسط مهرماه ۹۹ آغاز شود.
اُفت اسمی‌ها
آنچه از تیم فرهاد مجیدی در این چند هفته دیدیم عملکردی پرفراز و نشیب است. آن‌ها یک روز خوبند و یک روز بد، اما روند کار خیلی امیدوارکننده نیست و مهمتر اینکه چند ستاره اسمی استقلال مثل قایدی، وریا، علی کریمی، فرشید اسماعیلی و… آشکارا نسبت به زمان استراماچونی افت کرده‌اند! آیا تیم پرستاره استقلال با سرمربی‌اش که خود زمانی ستاره بود، از این بحران خارج می‌شود؟ شاید استقلالی‌ها و مجیدی باید خوشحال باشند که دو بار با سپاهان بازی دارند.

لینک منبع: صدای حیا کن، رها کن از فضای مجازی بلند شد – نیوز

https://www.news.ir/124859/%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%DB%8C%D8%A7-%DA%A9%D9%86%D8%8C-%D8%B1%D9%87%D8%A7-%DA%A9%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF-%D8%B4/

اخبار ورزشی